reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Amelki fajne są ale zadziorne ;p
Teściowej sąsiad ma wnuczke Amelke i jak przyjeżdża to cała ulica wie tak ja słychac. Jak się dowiedziała że może będzie Amelka to mówi Boże tylko nie Amelka i Hanka. A to są moje pierwsze w kolejce hehe chyba zrobię jej na złość
 
U mnie rozmowa na temat imienia więc Jagoda poszła w zapomnienie [emoji1787] teraz jest
ZUZIA
AMELKA
MARIKA
HANIA
LENA

I bądź tu mądry [emoji39]
 
Mąż zaczyna ustępować Krysi, ale nie jest tego pewny, bo się martwi jak inne dzieci będą reagować na to imię. Ja zaczynam wątpić też bo chce żeby i jemu się podobało, ale drugie imię jakie mi się podoba to Klara i myślę że dziecko będzie wymawia lala [emoji848]

Czy tylko ja nie mogę się zdecydować?
 
reklama
Mąż zaczyna ustępować Krysi, ale nie jest tego pewny, bo się martwi jak inne dzieci będą reagować na to imię. Ja zaczynam wątpić też bo chce żeby i jemu się podobało, ale drugie imię jakie mi się podoba to Klara i myślę że dziecko będzie wymawia lala [emoji848]

Czy tylko ja nie mogę się zdecydować?
Ja też jeszcze nie mam imienia wybranego nawet typu albo tak albo tak. Podoba mi się kilka Jaś, Robert, Wojtek, Wiktor, Franek, Filip ale żadne jakoś tak że te i koniec.
 
Do góry