reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny podpowiedzcie mi, bo przez tego mojego malego faceta oszaleje...juz przyzwyczailam sie do bezsennych nocy powoli, to teraz znowu jest bunt na mleko[emoji26] mleko jedynie w nocy ale to taka ilość ze kot naplakal, a w dzien to jedynie kolo 9 ok 120 mleka i dwie miarki kaszki z butli, kolo 12 obiadek z lyzki i pozniej w miedzy czasie dziobnie chrupka owoca, chcialabym mu ok 15 i 18 podac mleko ale jest fuj i blee, dopiero wieczoren ok 20:30 150 mleka z 2,5 miarki kaszki
Wydaje mi sie ze to za malo mleka i wgl jedzenia, co myslicie co moglabym mu podac o tej 15 i 18? Nie mam pojęcia, przeciez mleko jest wazne...poratujcie bo zwariuje.
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie mi, bo przez tego mojego malego faceta oszaleje...juz przyzwyczailam sie do bezsennych nocy powoli, to teraz znowu jest bunt na mleko[emoji26] mleko jedynie w nocy ale to taka ilość ze kot naplakal, a w dzien to jedynie kolo 9 ok 120 mleka i dwie miarki kaszki z butli, kolo 12 obiadek z lyzki i pozniej w miedzy czasie dziobnie chrupka owoca, chcialabym mu ok 15 i 18 podac mleko ale jest fuj i blee, dopiero wieczoren ok 20:30 150 mleka z 2,5 miarki kaszki
Wydaje mi sie ze to za malo mleka i wgl jedzenia, co myslicie co moglabym mu podac o tej 15 i 18? Nie mam pojęcia, przeciez mleko jest wazne...poratujcie bo zwariuje.

A jak dajesz mu jedzenie, to przedtem nie podajesz mleka? Bo do 1 roku zycia jedzenie to tylko dodatek do mleka i zawsze mleko sie powinno najpiere dawac a potem jedzenie.
 
A u mnie mala od wieczora sika tyle co nic, od 12 h zmoczyla tylko ciut jedna pieluszke, chyba jest odwodniona, bo ostatnia kupa byla sucha:( Martwie sie i nie spalam cala noc, by sprawdzac jej pieluszke. Idziemy do lekarza, ciekawe co powie.
 
@marida , przepisala nam tylko Budixon i Berodual....wymieszac i inhalowac.
I kontrola POZ jak sie nie pogorszy.
Nocka spokojnie,spal od 21 do 7. Ciezko troche oddycha ale lepiej niz wczoraj.
Ogólnie zapalenie oskrzeli leczy się wziewami naprawdę te leki potrafią zdziałać cuda moim zdaniem mam w domu alergika astmatyka 5 letniego. Wiadomo gdy zachodzą jakieś powikłania lub nie ma poprawy dodaje się anybiotyk w ostateczności. A ile podajesz kropli berodualu do jednej inchalacji ?
 
Ogólnie zapalenie oskrzeli leczy się wziewami naprawdę te leki potrafią zdziałać cuda moim zdaniem mam w domu alergika astmatyka 5 letniego. Wiadomo gdy zachodzą jakieś powikłania lub nie ma poprawy dodaje się anybiotyk w ostateczności. A ile podajesz kropli berodualu do jednej inchalacji ?

Zgadzam się! Mój starszak też tylko inhalacje z berodual albo nebbud i to wystarcza zawsze. Nasza pediatra też antybiotyk przepisuje w ostateczności.
 
Tak wiem u mnie inhalacje to wiadomo ze od razu ida. Tyle ze tu bylo po szczepieniu. My dostajemy zwykle pulmicort przt zapaleniu oskrzeli tez zwykle jakis antybiotyk mi przepisywala zeby na pluca nie przeszlo
 
Właśnie gdy mój starszak mial 3 latka zaczęły się ciągle w okresie jesienno ziomowym zapalenia oskrzeli lekarka faszerowala go ciągle antybiotykami potem było już naprawę źle .zapalenia płuc parę razy .. znalazłam innego specjalistę okazało się ze ma alergie i zaczęliśmy go traktować sterydami i była kosmiczna poprawa bez żadnych antybiotyków co prawda u nas to trochę inna sytuacja bo on dostaje na stałe wziewy w tym okresie a i tak choruje a odczulanie będziemy robić za rok.
 
Pulmicort i Berodual lub ventolin gdy kaszel duszacy a jak przechodzi kaszel to jeszcze parę dni sam pulmicort i zazwyczaj po sprawie.
 
reklama
Do góry