reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugie poronienie z rzędu

Czesc dziewczyny jestem tu nowa 2poronienia jedno po drugim pierwsze kwienien drugie w ta srode piersze bylo 8 tydzien a 2 12 stym ze dziecko przestalo sie rozwijac w 8 bede mid testy zobaczymy co dalej jestem zdruzgotata
 
reklama
Niestety wiem co czujesz. Bardzo Ci współczuję. Jakie testy planujesz?
Też przeszłam w ubiegłym roku dwa poronienia, pierwszy w 7 tygodniu, okazało sie, że było to puste jajo płodowe. Zaszłam w 2 ciążę miesiąc po łyżeczkowaniu, nie planowałam, ale tak się wtało, od 5-tego tygodnia plamiłam, ale dziecku biło serduszko, widziałam go dwa razy na usg - w 6 i 8 tygodniu, miałam leki na podtrzymanie, cały czas leżałam. W 11 tygodniu zaczęłam mocniej plamić, na usg wyszło, że ciąża obumarła pomiędzy 9 a 10 tygodniem. Na oddziale każda pielęgniarka i ordynator nie omieszkali mi powiedzieć, że to moja wina, że za wcześnie zaszłam po tym pierwszym poronieniu. Trauma, a jeszcze musiałam dłużej tam zostać bo miałam mocne krwawienie. Mój lekarz kazał mi zrobic badania kariotypu, zostałam zakwalifikowana, mam miec test krwi za 2 tygodnie, bo hormony, tarczyca, toxo jest ok. Zrobiłam też badania na zespół antyfosfolipidowy wynik jest dobry. Szczerze mówiąc nie ma słów pocieszenia, nawet upływ czasu nic nie zmienia, gdy akurat w rodzinie i bliskiej przyjaciółce urodziło sie dziecko a kolejni znajomi informują o ciąży... Jest ciężko, pierwszą myślą po poronieniu było liczenie kiedy mogę zacząć się ponownie starać, ale teraz, równe trzy miesiące po łyżeczkowaniu nie jest to takie oczywiste, przeszłam dopiero 1 pełny cykl, dużo dłuższy niż zwykle, a obiecałam sobie, że zdecyduję się na ciażę gdy lekarz powie, że można, po wszystkich badaniach, teraz miesza się u mnie strach przed kolejną porażką,z ogromnym pragnieniem rozpoczęcia starań już teraz.
 
Właśnie jestem w trakcie drugiego poronienia... W pierwszym zarodek był pusty teraz serduszko już biło... nie wiem jak sobie z tym poradzić, udaję twardziela ale powoli wymiękam...
 
Właśnie jestem w trakcie drugiego poronienia... W pierwszym zarodek był pusty teraz serduszko już biło... nie wiem jak sobie z tym poradzić, udaję twardziela ale powoli wymiękam...
Hej , jeszcze nigdy w ten wątek nie zaglądałam. Musi być Ci bardzo ciężko. Ja mam za sobą 2poronienia , oba wywoływane . Jedną ciąża pusta kolejna obumarła. Jestem teraz w 3 ciąży i lekarz też podejrzewa że obumarła chociaż ja cały czas wierzę . Robię betę żeby sprawdzić. Nie wyobrażam sobie kolejnej porażki
 
Hej. Ja kilka dni temu poronilam- samoistne. Wiem co czujesz... Czekam teraz na badania a ze mieszkam w UK to tutaj musze o wszystko prosic sie. Przytulam Cie mocno. Wiem i wierze, ze bedzie dobrze.
 
Cześć dziewczyny. Od niedawna jestem na forum jak zaczęłam brać clo na owulacje. Bardzo wam współczuję... A robilyscie jakieś badania od czego są poronienia? Często przy genie mthfr występują poronienia jest odpowiedzialny za zakrzepica. Niestety wiem o tym bo go mam moja mama ma zaKrzepice i ja jestem w grupie wysokiego ryzyka. Biorę leki które mogą ale nie muszą ja zatrzymać. Staramy się o dziecko prawie rok miałam wszystkie badania z mężem i wszystko jest ok. Dlatego teraz zaczęłam brać to clo które wspomoga moja owulacje. Mam do was pytanie bo widzę że ktoś z was pisał o poronienia samoistnym. Dwa miesiące temu miałam dziwna sytuację zrobiłam test tyle że przed okresem jakoś 5 dni i wyszła blada kreska. Mialam podwyższona temp dlatego zrobiłam test a za 4 dni przyszedł okres. Tzn ze doszło do samoistnego poronienia?Dodam że robiłam dwa testy i oba wyszły tak samo
 
Cześć dziewczyny. Od niedawna jestem na forum jak zaczęłam brać clo na owulacje. Bardzo wam współczuję... A robilyscie jakieś badania od czego są poronienia? Często przy genie mthfr występują poronienia jest odpowiedzialny za zakrzepica. Niestety wiem o tym bo go mam moja mama ma zaKrzepice i ja jestem w grupie wysokiego ryzyka. Biorę leki które mogą ale nie muszą ja zatrzymać. Staramy się o dziecko prawie rok miałam wszystkie badania z mężem i wszystko jest ok. Dlatego teraz zaczęłam brać to clo które wspomoga moja owulacje. Mam do was pytanie bo widzę że ktoś z was pisał o poronienia samoistnym. Dwa miesiące temu miałam dziwna sytuację zrobiłam test tyle że przed okresem jakoś 5 dni i wyszła blada kreska. Mialam podwyższona temp dlatego zrobiłam test a za 4 dni przyszedł okres. Tzn ze doszło do samoistnego poronienia?Dodam że robiłam dwa testy i oba wyszły tak samo
Hej dziewczyny, mam nadzieje ze ktos tu jeszcze jest. Drugie poronienie z rzędu świeża sprawa 09.07.2020, poronienie zatrzymane, lyzeczkowanie mam na 16.07 na 6.30 mozecie podpowiedziec jakie badania zrobic.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieje ze ktos tu jeszcze jest. Drugie poronienie z rzędu świeża sprawa 09.07.2020, poronienie zatrzymane, lyzeczkowanie mam na 16.07 na 6.30 mozecie podpowiedziec jakie badania zrobic.
Zobacz listę badań i poszukaj wątku o poronieniach
 
Do góry