reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mała wogule nie spi, kolek nie ma a płacze i smoczek gryzie, ja patrzę a tam ząb... Od 2 dni od 4ej do 12nastej to jest krzyk, pisk i zero snu.... Myślałam że to za wcześnie bo jeszcze 2 miesiący nie ma i wczesniak.. Ale idzie ząbek echhh ciężkie noce.. [emoji17]

Ja zawsze idace zeby sprawdzalam lyzeczka czy stukaja. Jak zaczynaly pokac to znaczylo, ze juz coraz lzej bedzie. Powodzenia i wytrwalosci ;)
 
reklama
@Kelyana jak tam Twoja niunia przyturella ?? Moj dzis calutki dzien przy mnie. Raptem chwilke pogapil sie w karuzele i troszke sam pospal w koszu z moja „pachnaca” koszulka, a tak to albo spi na mnie, albo wtulony we mnie i nie ma opcji zebym sie odsunela. Jak buczal to pierwsze lezki w kacikach oczu mu sie pokazaly, wiec u nas to raczej bankowo skok rozwojowy.

@Weronikakrz jak z ulewaniem u Was ?? Pojechaliscie na pogotowie jak planowalas ??

@Mama Zuzi i Antosia jak tam Tomcio cyconcio ??

@Dita_333 opowiesz nam kiedys jak to u Ciebie z karmieniem bylo, bo wiem ze mieszanie karmilas, a pozniej na sam cyc przeszliscie. Jak Kubulek sie miewa ??
 
@Kelyana jak tam Twoja niunia przyturella ?? Moj dzis calutki dzien przy mnie. Raptem chwilke pogapil sie w karuzele i troszke sam pospal w koszu z moja „pachnaca” koszulka, a tak to albo spi na mnie, albo wtulony we mnie i nie ma opcji zebym sie odsunela. Jak buczal to pierwsze lezki w kacikach oczu mu sie pokazaly, wiec u nas to raczej bankowo skok rozwojowy.

@Weronikakrz jak z ulewaniem u Was ?? Pojechaliscie na pogotowie jak planowalas ??

@Mama Zuzi i Antosia jak tam Tomcio cyconcio ??

@Dita_333 opowiesz nam kiedys jak to u Ciebie z karmieniem bylo, bo wiem ze mieszanie karmilas, a pozniej na sam cyc przeszliscie. Jak Kubulek sie miewa ??
Niebylam na IP ale trochę poszperalam w Internecie co robic itd .
Rozmawiałam z Panią ż fizjoterapeuta dziś u nas była na temat wzmożonego napięcia mięśniowego i dużo na to wskazuje teraz inaczej ja układam do snu na tzw fasolke i jest spokojniejsza i mniej ulewa we środę idziemy do osteropaty on też może duzi pomoc i od jutra zaczynam masaż dla dzieci niepamietam jak się nazywa ale jest na Youtube musi coś pomóc
 
My używamy właśnie tych zielonych extrasensitive z Rossmann i odpukac nic się nie dzieje i jesteśmy z nich zadowoleni [emoji4] Gorzej bo Mikołaj czyli teściowa przyniosła Emilce m.in. chusteczki nawilżane tylko że są z Pampersa i w dodatku aż 6 opakowań i nie wiem co mam z tym zrobić. Najlepsze, że przyszła i się mówi żeby jej jeszcze kupiła chusteczki bo jedzie do Rossmann i jeszcze nawet pokazałam jej jakich używamy to i tak kupiła inne, pewnie zasugerowala się znaną marką.
Nic jej nie mów.
Pewnie chciała dobrze.
Ja chusteczki wilgotne takie najtańsze kupuje i używam np do ścierania kurzy na szybko(jak ktoś dzwoni domofonem) albo np do kibelka na zewnątrz mycia.
Moje dzieci przecierają nimi buty.
Mają wiele zastosowań.
Matik też dobrze toleruje te zielone baby dream.
 
@Ewela2805 ja pikole juZ ząb!!! nieźle
a mloda przez to nie powinna być całe dnie marudna??

szczerze powiem że przy mojej starszej dwójce nie odczułam w ogóle tego że młodym zeby idą .. jedynie się bardziej slinili
ciekawe jak będzie tym razem:errr:

Nikolas te ma swoje skoki rozwojowe hahaha
dziś pięknie śpi cały dzień ale mimo wszystko nie mogę ogarnac zdjec..ciągle obrabiam bo chce szybko zamówić książki dla dziadków !!! i nie wiem czy zdążę w takim tempie ehh wrr

mleko które dzis ściągnęłam (110ml) zjadł tylko 60 a nie było Mnie 3.5h ...nosz jak zostawiam więcej to on wtedy dobrze śpi i mniej potrzebuje hahaha
ostatnio zostawiłam 60 jak nie było mnie 2h i Mąż musiał brać zamrożona porcje!
także na zmarnowanie poszło 50 wrrrrr
 
Dziewczyny mam dylemat.
Czy Wasze mleko po rozmrożeniu traci słodkość.
Dziś rozmroziłam młodemu w dzień z zapasów ( z woreczka) bo od wczoraj robił wodniste i ze sluzem kupy w każdą pieluchę.
Dałam mu a on nie chciał, kręcił się pluł.
W końcu 50 ml zjadł.
Nie prężył się jak wcześniej i nie nawalił kupy po tym mleku.
Ale zapach jak mrożonka. Bardziej smród niż zapach i gorzkie w smaku?!
Ja już nie wiem.
Co nowego zjem to on od razu się pręży, ma problemu z kupą.
Położna mi poradziła, abym przed świętami próbowała co chce zjeść na święta w małej ilości i tak wczoraj spróbowałam śledzia w śmietanie i brzydkie śmierdzące kupy, prężenie, pruty i widać, że dziecko się męczy.
Wiem, że nie ma diety kobiety karmiącej ale może przez to, że jest wczesniakiem ma bardziej wrażliwy żołądek?

Druga rzecz to zachęcona pozytywnymi opiniami na forum poszłam w środę z nim na szczepienie.
2 dni miał stan podgorączkowy i cieplejsze udo po szczepieniu, był kilka dni marudny i nie spał pół dnia.
Teraz w styczniu kolejne szczepienie, aż się boję tego.
 
reklama
Do góry