reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Aaa. To ja nie robiłam. Nie przerwałabym tak czy siak ciąży. Na usg wsio było dobrze
Tu nie zawsze chodzi o przerwanie ciąży.. Ja bym naprzyklad wolała wiedzieć, przygotować się niż potem nagle przy porodzie szok..ja zrobiłam tylko dla spokoju swojego.. Inaczej nie potrafiłam :)
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was moze przechodzila przez to co ja... a wiec chodzi o to ze moja Mala histeryzuje codziennie przed spaniem wieczorem nic nie pomaga noszenie tulenie smoczek doslownie nic ryczy tak dlugo az nie padnie ... dla mnie jako matki jest to bolesne nie wiem co mam robic. Zaznaczam cycek uspokaja zasypia ale przy odlozeniu do lozeczka znowu to samo ... poprostu jak zbliza sie wieczor to jest dla mnei jakis koszmar w ciagu dnia to samo jak zasnie po 40 minutach placz i nie umie sama zasnac spowrotem
 
Może ma za dużo bodźców w dzień? A długo już tak masz? Kladziesz ja o jednej porze? A może skok rozwojowy? Ja z małym idę do sypialni i on ok godziny się jeszcze wycisza patrzy na karuzele gaworzy a jak już jest zmęczony to daje cyca i usypia . Tylko że on w dostawce śpi..
 
Hej dziewczyny, czy orientujecie się czy jest możliwość prywatnego badania morfologii? Chodzi mi poprostu o kontrolne badanie bez skierowania u lekarza, bo wiem że nie chętnie dają skierowania, i chciałam zapytać czy również robicie swoim dziecia morfologie? Pozdrawiam
 
Jest możliwość ale z tego co wiem to bardzo dużo to kosztuje i musiałabym znaleźć stronkę, ja osobiście nie robiłam badania krwi mojej Natalii ale mocz robiłam, jak ostatnio miała gorączkę to kazali przynieść jej mocz , a dlaczego zależy Ci na badaniu krwi u maluszka?
Hej dziewczyny, czy orientujecie się czy jest możliwość prywatnego badania morfologii? Chodzi mi poprostu o kontrolne badanie bez skierowania u lekarza, bo wiem że nie chętnie dają skierowania, i chciałam zapytać czy również robicie swoim dziecia morfologie? Pozdrawiam
 
Chodzi mi wylacznie profilaktycznie, no ale cóż wstrzymam się do urlopu do Polski, a co u Ciebie? Jak twoja Natalia?
U Natali raz lepiej raz gorzej , często ma jakieś małe choroby tzn raz gorączkę, raz katarek raz kaszelek , takze coś się dzieje , ale czekamy też na ząbki, może to być ta przyczyna, Natalia skończyła 7 miesięcy i 1 tydzień potrafi pelzac [emoji847][emoji849] my też zaniedlugo do Polski jedziemy [emoji847]w połowie maja

U mnie się zmieniło tzn zmienia, bo zamierzam się przebranzowic, chce zostać stylistka paznokci , na następny tydzień jadę na pierwszy kurs , więc rozpoczynam nowy etap w moim życiu, mam nadzieję że mi się uda , w sumie.nie biorę innej opcji
W obecnej pracy , pomimo że mam staly kontrakt i pracę 1.5km od domu to się nie spełniam, to nie jest to co bym chciała robić do końca życia , więc zaczynam stylizacje później może uda mi.sie zrobić kolejne kursy A w niedalekiej przyszłości otworzę swój salon [emoji173][emoji173][emoji173]A co u Was ,?
 
A to już masz wesolo w domu jak raczkuje :) mój mały unosi się do raczkowania ale jeszcze nie wie jak zacząć hehe. U nas wszystko ok, mały tydzień temu skończył 6miesiecy i narazie bez zębów jeszcze, w sumie może to i dobrze, noce są różnie sporo się kręci i chce jeszcze cycusia, a jak u was z nocami.?no pewnie jeżeli masz szansę to korzystaj z niej i się rozwijaj, lepiej pracować w czymś co sprawia Ci radość ..tymbardziej tu za granicą..
 
A to już masz wesolo w domu jak raczkuje :) mój mały unosi się do raczkowania ale jeszcze nie wie jak zacząć hehe. U nas wszystko ok, mały tydzień temu skończył 6miesiecy i narazie bez zębów jeszcze, w sumie może to i dobrze, noce są różnie sporo się kręci i chce jeszcze cycusia, a jak u was z nocami.?no pewnie jeżeli masz szansę to korzystaj z niej i się rozwijaj, lepiej pracować w czymś co sprawia Ci radość ..tymbardziej tu za granicą..

U nas różnie że spaniem , lecz muszę powiedzieć, że już nie jest tak pięknie jak było przez pierwsze 3 miesiące, jak to moja Natalia spała od 20 do 6 rano teraz muszę ja karmić koło 23 to wtedy jak dobrze pójdzie to do 5 pośpi,


Możesz mi.przypomniec z jakiej części Holandii jesteś?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Pozwolę sobie do Was dołączyć, fakt że jeszcze nie jestem mamą, ale zostanę nią w grudniu [emoji5]
Fajnie, że jest taki wątek o mamach w NL [emoji847]
Miłej niedzieli [emoji274]
 
Do góry