reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść aby nie przytyć

Ja polecam rozłożyć posiłki na dzień oraz w miarę zbilansować je. Starać się nie podjadać między nimi. Ja ograniczyłam cukier, słodycze oraz pieczywo i to wystarczyło ;)
 
reklama
To prawda, sa roznego rodzaju diety .. niestety na mnie one jakos nie dzialaja. Trzeba miec po prostu dobrze rozpisana diete przez jakiegos specjaliste - to pierwsza kwestia. Druga sprawa to zapisanie sie na jakis fitness czy tez na silownie w przypadku mezczyzn. Bez spalania kalorii nie ma o czym mowic. Jesli o mnie chodzi to szukam takze w sieci roznych przepisow na lekkostrawne rzeczy. Dzieki temu ostatnio zrobilam u siebie w domu pyszne leczo wetetarianskie - uwielbiam.pl/przepis/leczo-wegetarianskie Mocno zastanawiam sie czy nie przejsc na wiecej takich potraw .. bo jak sie okazuje bez miesa mozna takze zyc i miec duzo energii :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ja w ostatnim czasie nieco zmieniłam swoją dietę i jem więcej warzyw i owoców, włączyłam naturalne jogurty (wyrzuciłam te wszystkie słodkie z pseudo owocami). Poza tym ryby, ciemny chleb, więcej wszelkiego typu kasz. Do tego ograniczam smażone rzeczy. Aaa no i piję więcej wody - jeszcze kilka miesięcy temu nie wiem czy wypijałam chociaż 1,5 litra dziennie . Teraz jest to ok. 2-3 litrów, ale czuję się znacznie lepiej i nieco poprawiły mi się wyniki badań, a to dopiero początek zmian. :)
 
Wbrew pozorom trzeba przede wszystkim jeść regularnie, co wielu osobom chcącym zrucić zbędne kilogramy wydaje się dziwne... a Tymczasem takie jedzenie przynosi lepsze rezultaty niż głodówki. O tym warto pamiętać!!
 
Owoce i warzywa. Polecam szczególnie sezonowe:
sałatę masłowa
młode ziemniaczki ( odpowiednio przyrządzone nie będą tuczyły) Link do: Ziemniak wczesny
pomidorki
na grillu natomiast nie objadajcie się miesami ale na przykład przynieście warzywa z grilla, które mogą być tka samo smaczne.

No i warto jest pić dziennie dużo wody!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
teraz w swieta trzeba uwazac na jedzenia, kazdy ma slabosc i da sie to zrozumiec jednak w odchudzaniu wazna jest przede wsystkim konsekwencja, a objadanie sie ''bo swięta'' nie przynosi nic dobrego https://*spam*/przejedzenie-skutki-swiatecznego-obzarstwa/
 
Do góry