reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
A duze masz roznice wieku? gin nie widzi przeciwskazan do nastepnej ciazy?
Mam dzieci co dwa lata. Gin daje zielone swiatlo; obraz blizny i macicy na usg jest prawidlowy, mam regularne miesiaczki. Operacja, ta ostatnia, poszla szybko, lekarze nie mieli zadnych klopotow i nie uprzedzali mnie, ze mam rozwazyc ewentualna kolejna ciaze kosztem wlasnego zdrowia.

Ty pisalas, ze lekarze podczas operacji mieli jakies zastrzezenia. Jesli masz taka mozliwosc, pojdz na wizyte do lekarza, ktory cie cial i pogadaj z nim szczerze. Albo znajdz takiego, ktoremu zaufasz. Tez przygotuj sie na ich stale powiedzonko - jest ryzyko, ale decyzja nalezy do Ciebie. Bo w gruncie rzeczy tak jest.
 
Mam dzieci co dwa lata. Gin daje zielone swiatlo; obraz blizny i macicy na usg jest prawidlowy, mam regularne miesiaczki. Operacja, ta ostatnia, poszla szybko, lekarze nie mieli zadnych klopotow i nie uprzedzali mnie, ze mam rozwazyc ewentualna kolejna ciaze kosztem wlasnego zdrowia.

Ty pisalas, ze lekarze podczas operacji mieli jakies zastrzezenia. Jesli masz taka mozliwosc, pojdz na wizyte do lekarza, ktory cie cial i pogadaj z nim szczerze. Albo znajdz takiego, ktoremu zaufasz. Tez przygotuj sie na ich stale powiedzonko - jest ryzyko, ale decyzja nalezy do Ciebie. Bo w gruncie rzeczy tak jest.
Tak przy ostatniej cesarce mi powiedzial. Bo po kontroli na usg gin stwierdzila, ze wszystko ok. Miesiaczki juz tez mam regularne. Zobaczymy. Do lekarza innego na pewno sie wybiore.
 
U mnie śniegu malutko, ale zawsze to jakoś milej jak ciut biało za oknem.
Prognozy na święta zmieniają się każdego dnia, od -4 do +9, a jednak śnieg by się przydał na święta.
 
Wszystkiego dobrego dziewczyny[emoji4]
2018-12-20%2013.32.05.jpeg
 

Załączniki

  • 2018-12-20%2013.32.05.jpeg
    2018-12-20%2013.32.05.jpeg
    86,2 KB · Wyświetleń: 1 339
Witajcie Mamusie. Chciałabym złożyć życzenia "starym" z poprzedniego wielodzietnego wątku i "nowym" forumowym koleżankom
ZDROWYCH WESOŁYCH SPĘDZONYCH W RODZINNYM GRONIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, spełnienia marzeń tych małych i tych NAJWAŻNIEJSZYCH oraz Szczęśliwego Nowego Roku
 
Z Okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pragnę Przesłać Wam życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam aby odbyły się w spokoju , radosci i wśród rodziny, Przyjaciół, oraz wszystkich bliskich dla Was, dajac radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok. Zeby był lepszy niz ten , co właśnie mija. RADOSNYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY.
 
reklama
Do góry