reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam czy ktos dziecku podaje mleko humana sl od urodzenia czy to bezpieczne ? Mi pediatra kazal kupic mleko sojowe i znalazlam humane sl ale teraz przeczytalam w necie ze to nie dobre jest mleko dla dzieci od urodzenia ja podaje mu od poniedzalku to nie caly tydzen za tydzen w czwartek idzemy do allergologa wiec on powie co dalej ..ma 5mies
 
reklama
Witam czy ktos dziecku podaje mleko humana sl od urodzenia czy to bezpieczne ? Mi pediatra kazal kupic mleko sojowe i znalazlam humane sl ale teraz przeczytalam w necie ze to nie dobre jest mleko dla dzieci od urodzenia ja podaje mu od poniedzalku to nie caly tydzen za tydzen w czwartek idzemy do allergologa wiec on powie co dalej ..ma 5mies

Mój alergik był na bebilonie pepti
 
Witam,
Mojemu synkowi zaczynają wypadac mleczaki :-) Na wypadzie ma dwa. To jest moje 3 dziecko A za każdym przeżywam to tak samo!
 
Cisza tu zapanowała.

U nas dużo się dzieje. W końcu kończymy budowę domu. Może na urodziny Pawła uda się przeprowadzić. Są pod koniec lipca... To już 6lat a dopiero co wiercił się w brzuchu.

Za tydzień z kolei mamy roczek. Też szybko minęło.... Za szybko.


Co tam dziewczyny u was? Posyła ktoras dziecko do szkoły od września?
 
Cisza tu zapanowała.

U nas dużo się dzieje. W końcu kończymy budowę domu. Może na urodziny Pawła uda się przeprowadzić. Są pod koniec lipca... To już 6lat a dopiero co wiercił się w brzuchu.

Za tydzień z kolei mamy roczek. Też szybko minęło.... Za szybko.


Co tam dziewczyny u was? Posyła ktoras dziecko do szkoły od września?

Oj tak! Czas ucieka zdecydowanie za szybko ! Dopiero co w pierwszej ciąży byłyśmy.. U nas 6 urodziny 12 sierpnia, a Bartek skończył wczoraj 14 miesięcy.
Kuba nie idzie jeszcze do szkoły. Po pierwsze jestem za tym, żeby dziecko jak najwiecej miało tego beztroskiego dzieciństwa, a po drugie uważam, że nie jest gotowy emocjonalnie. No i mowę musimy jeszcze podszkolić ćwiczeniami logopedycznymi [emoji6]
 
Witam,

Jak tam mleczaki u waszych dzieci?
Nam właśnie przed wczoraj wypadły pierwsze ale ruszały się od kilku miesięcy. Wróżka Zębuszka była.
 
reklama
U nas wszystkie mleczarki jeszcze sa i nic się nie rusza. Za to zaczela wychodzic pierwsza 6. Jak wyjdzie cała idziemy na lakowanie czy tam lakierowanie.
 
Do góry