reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czy zdarzyło się Wam, że dziecko zwymiotowało po jedzeniu? Moja mała bardzo chętnie zjadła żółtko jaja ugotowanego na półtwardo i odrobinę białka. 3h później potężnie nim zwymiotowała. Potem nie działo się nic. Bez gorączki, humor do zabawy. Zdrowe dziecko. Tylko zastanawiam się, o co chodzi, bo córcia już wcześniej 4 razy jadła jajko i nic się nie działo...

Moim zdaniem podaj za kilka dni znowu i poobserwuj. Najgorzej uczula białko jajka. Mój starszy syn nie mógł jeść do 4 lat..
Mogła to być reakcja alergiczna albo czysty przypadek..
 
reklama
Hej:) u nas w sumie bez zmian,czekamu na termin badania EEG glowy. Żeby zobaczyć co tam sie dzieje.
Starszak chory:\ grypa.. Temperatura od soboty powyzej 38°.. Co mu zbijemu zaraz lapie na nowo.. Nie chce pic nie je..:\ rani zwymiotowal flegma.. Ale mowi ze sie mu kreci w glowie i moj D jedzie z nim do szpitala:( plakal ze chce do mamy:( a ja tu.. Ehhh.. Mam nadzieje ze to nic poważnego.. Oby go nawodnili bo troche sie boje.. Także jak nie u Oskiego cos to ze starszakiem:( szkoda mi go bo nie moge być z nim.. Ale zas ja sie zaraze inw tedy nie bede mogla byc z Oskim.. Ciezkie sa chwilę..
Ciesze sie bo koleda byla w szpitalu w krk i oskiego poblogoslawil.. Moze cos sie ruszy . moze Bozia jeszcze bardziej nam pomoze to rozwiazac.. Żeby oski wrócił do domu.. Tylko w tym mamy nadzieje.. Chociaz z ta nadzieja ostatnio u mnie roznie bywa..
 
@Jetkaa, tak to niestety z dzieciakami jest.. mój starszy też teraz tydzień w domu z nami siedzi bo się przeziębił. Dobrze, że u Oskara stabilnie. Starszak coś lepiej? Został w szpitalu?
@Hope, podajesz Bartkowi profilaktycznie sok z żurawiny ? Można już takim maluchom nadawać ?
 
Hej dziewczyny moja pannica raczkuje:)zaczęła jakiś czas temu ,a dziś pierwszy raz w łóżeczku sama stanęła .
Kurde zapierdziela ten czas jak szalony za niecały miesiąc 40 mi stuknie:ojak miałam 20 lat to ten z 40 to normalnie starszy człowiek był. Teraz granica starości mam znacznie przesuniętą :):):):tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny moja pannica raczkuje:)zaczęła jakiś czas temu ,a dziś pierwszy raz w łóżeczku sama stanęła .
Kurde zapierdziela ten czas jak szalony za niecały miesiąc 40 mi stuknie:ojak miałam 20 lat to ten z 40 to normalnie starszy człowiek był. Teraz granica starości mam znacznie przesuniętą :):):):tak:
Moja widzę że się zbiera żeby sie przerzucić na kolana. Ma 8 mies i tylko jednego zęba. Trochę mnie to martwi. Z tym czasem to mam tak samo. Ja mam 34 i nie wiem gdzie są te lata.. Mam trochę poczucie zmarnowanego czasu. Ale jest jak jest i jest dobrze.
 
Moja widzę że się zbiera żeby sie przerzucić na kolana. Ma 8 mies i tylko jednego zęba. Trochę mnie to martwi. Z tym czasem to mam tak samo. Ja mam 34 i nie wiem gdzie są te lata.. Mam trochę poczucie zmarnowanego czasu. Ale jest jak jest i jest dobrze.

Moja 21 skończy 8 miesięcy.Nie ma co porównywać dzieci bo jedno robi to drugie tamto.Każde ma swoje tempo.Mój najstarszy syn zaczął chodzić jak miał 9 miesięcy ,średni jak miał rok i trzy miesiące .Starszy nie raczkował ,młodszy" jeździł "na jednej nodze.Podobno mój małżonek też tak robił ☺młoda pięknie raczkuje .Zęby chlopakom wyszły dużo wcześniej niż Laurze. Julianowi (to ten młodszy )to 4 za jednym zamachem i miał przy tym bardzo wysoką temperaturę.
I jeszcze dużo rzeczy mogłabym
wymieniać .
Co do czasu jest git ,ale jakby można go było cofnąć to.... malutkie co nieco bym zmieniła ☺☺.Tak chyba każdy ma .
 
Dziś moja wstała na pierwszą zmianę 5.27 :szok: godz 7.00 padła mam nadzieję że to tylko jednorazowy przypadek .Do yej pory wstawała tak ok.9
 
Moja pod koniec stycznia będzie mieć 9 mięsiecy. Przymierza się do raczkowania, udało się jej nawet kilka kroczków zrobić, ale woli pełzać jeszcze. Klęka, podpiera się na wyprostowanych rękach i buja się do przodu i do tyłu :D. Próbuje siadać z pozycji na czworaka. Siada na jednym pośladku, podpiera się ręką, ale jeszcze nie potrafi się wyprostować i stabilnie usiąść.
 
reklama
Moja pod koniec stycznia będzie mieć 9 mięsiecy. Przymierza się do raczkowania, udało się jej nawet kilka kroczków zrobić, ale woli pełzać jeszcze. Klęka, podpiera się na wyprostowanych rękach i buja się do przodu i do tyłu :D. Próbuje siadać z pozycji na czworaka. Siada na jednym pośladku, podpiera się ręką, ale jeszcze nie potrafi się wyprostować i stabilnie usiąść.
Moja 30 kończy 8m-cy i robi to co Twoja oprócz tych kroczków. Dzieci różnie się rozwijają nie ma reguły
 
Do góry