reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Hej dziewczyny ale sie cicho zrobilo:)... zastanawiam sie gdzie ta moja poprzednia energia sie podziala bo tylko bym spala i odpoczywala.... Nabylam pierwsza paczke ubran dla corki od znajomej za smieszne pieniadze:) i piore zeby miec co pozniej robic:p... moze to nie za wczas...tak mysle ze 4 miesiace zostaly ale w sumie jakby mial kto inny to odkupic:p
 
@AnnaDd88 ja też od zeszłego tygodnia jestem padnięta, tylko bym leżała albo spała. Też mnie energia opuściła.
Ja wczoraj też przeglądałam ciuszki po mojej starszej córce i aż się zdziwiłam ile tego jest. Myślę że conajmniej trojaczki mogłabym ubrać. :)
A gdzie są te pozostałe wątki? Odkąd się zmieniła szata graficzna strony nic nie mogę znalezc
 
Ostatnia edycja:
No nie wiem co jest grane. Nie moge skopiowac linku:(

Edit: udalo sie. Nie wiem co jest grane po tych aktualizacjach glupich.
 
@AnnaDd88 ja też od zeszłego tygodnia jestem padnięta, tylko bym leżała albo spała. Też mnie energia opuściła.
Ja wczoraj też przeglądałam ciuszki po mojej starszej córce i aż się zdziwiłam ile tego jest. Myślę że conajmniej trojaczki mogłabym ubrać. :)
A gdzie są te pozostałe wątki? Odkąd się zmieniła szata graficzna strony nic nie mogę znalezc
a już myślalam że tylko ja taka dętka... :) co do ubranek to jest dopiero początek... bo głownie mam rozmuar 56 i pare 62.. a w sumie nie wiadomo jaka dzidzia będzie wiec czeka mnie uzupelnienie o ten rozmiar... poza tym potrzebne będą jeszcze rampersy , spodenki i bluzeczki bo tego mam jak na lekarstwo a to przeciez bedzie wiosna no ale mam jeszcze dostac ciuchy w lutym to przejrze co tam będzie;)
 
reklama
Do góry