reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

C&A ma ubrania ciążowe, Bonprix, newlook, next. A tak to happymum i już te typowo ciążowe matki np.mamalicious. Ja kupowalam też z 9fashion.
 
reklama
Ja po fryzjerze :)zadowolenie średnie ale sama tak chciałam ;) kolor ok tylko cięcie średnio mi pasuje no ale na szczęście to włosy które odrosną więc nie przeżywam ;-) ;)
Ja zmykam po małego do szkoły potem obiadek i chyba będzie leżing do wieczora 8-)
 
Ja kochana mam w piątek ale bardzo się boje, teraz jest 12+2 a mi ciagle waga spada , 0 brzucha, spodnie spadają. Ciężko mi sobie wyobrazić ze tam może być zdrowy dzidziuś [emoji30]
Ej spokojnie u mnie dziś 12 tc i też waga prawie -4 kg. Brzuch mniejszy jak przed zajściem w ciążę. W ciąży z synkiem schudłam na początku 7 kg A synuś urodził się zdrowy. Będzie dobrze :-)
 
Ja dziś mam dzień lenia. Miałam sprzątać ale odwiozłam młoda do żłobka, zjadłam sniadanie i padłam. Teraz mam trochę wyrzuty sumienia bo w sumie tyle godzin zmarnowanych ale to mój pierwszy tydzień wolnego i chyba odreagowuje jeszcze ostatnie tygodnie. Obiad ugotowany wiec nikt z głodu nie umrze:)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Dawajcie znać co i jak. Ja muszę termin na połówkowe umówić a tu niektóre z Waa przed pierwszym prenatalnym. Miesiąc różnicy w ciazy to jak widać bardzo dużo.
 
Ja mam termin na 31 lipiec więc do Was z początku lipca mam dużą stratę,zazdroszczę że Wy już w bezpieczniejszym czasie i po pappach
 
Przyszła w końcu moja paczka. Poducha jest po prostu super [emoji7] strasznie wygodna, dosyć twarda. Leżę na niej od godziny w różnych kombinacjach i juz wiem, ze to była dobra inwestycja. Super materiał. A ze była promocja... to wzięłam tez koszyki, które pozytywnie mnie zaskoczyły jeśli chodzi o ich gabaryty. Sporo się w nich zmieści i nie sa takie za bardzo szmaciane pomimo ze to bawełna.
 

Załączniki

  • IMG_7122.JPG
    IMG_7122.JPG
    263,9 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_7121.JPG
    IMG_7121.JPG
    423,1 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_7123.JPG
    IMG_7123.JPG
    253,6 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry