reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Polog trwa 6 tyg. Ja po 1 cc dlugo sie nie kochalam. A 1 raz po porodzie byl bardzo bolesny..najbardziej chodzi by przy krwawieniu sie nie kochac. By nie doszlo do zakazenia.
 
reklama
Ile po pologu mozna sobie pozwolić? Chyba przy cc szybciej jest przyzwolenie
Musisz iść na kontrolę do ginka. Ja byłam po 5-6 tygodniach od porodu. On wyda zgodę :D słyszałam że bez tego lepiej nie zaczynać bo pomimo dobrego samopoczucia możesz być jeszcze "tam" niegotowa.
Po moim pierwszym porodzie stosunki były bolesne bo mi się kurczę coś tam rozeszlo i do tej pory czasem czuję...
 
Nie pocieszacie dziewczyny :( ja mam wrażenie że jestem dziewicą wtórna bo już nie pamiętam co to seks :( boję się że przez to też porod będzie ciężki bo jestem tam super ciasna. Wcześniej mnie nie bolało przy badaniu, teraz ciężko mi macmiror wcisnąć.
No i boję się że jak już będzie zgoda od ginekologa to wszystko będzie mnie bolało i nie będzie wcale przyjemnie.
 
@ashisohi dużo zdrowia dla Was i siły :) mam nadzieję, że wszystko z czasem się unormuje i będzie dobrze :)


Ja też mam wrażenie, że jestem tam mega ciasna, i też nie pamietam co to seks :-(
ciągle mi dokucza kłucie w pochwie, stresujace to jest. no i ruchy to już nie ruchy a wypychanie, czasami czuje jakby mi kosci chcial połamać :p
Kurcze przespalam chyba 90 postów nowych i przeczytałam skrupulatnie wszystko tylko nie wiem co mialam napisac :d
 
reklama
Do góry