reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

O kurcze posladkowo sie obrocila! Cale szczescie ze wszystko sie dobrze skonczylo, ale porod mega :D a jak mama zareagowała, jak powiedzieliscie, ze jeszcze drugiew sie musi urodzic? Jak Twoi starsi synkowie, spali jeszcze?
Do mamy to nie docierało;) wyglądała tak:szok: he:-D a chłopaki obudzili się jakoś po urodzeniu Adasia i chcieli wejść szybko do łazienki żeby zobaczyć siostrę, ale mąż zaprowadził ich szybko do dziadka na dół;)
 
reklama
Dokładnie...super, że wszystko zakończyło się szczęśliwie ❤️, że dzieciom nic złego się nie stało.
I już nam też mówili, że takie akcje to tylko w filmach...a jednak życie potrafi zaskoczyć:p:p
 
A miało być tak pięknie dziś...pani doktor mówiła, że pewnie dziś do domu, a tu na obchodzie wyszła żółtaczka. Będą pobierać krew i ciekawe co wtedy... miałyście tak?
 
A miało być tak pięknie dziś...pani doktor mówiła, że pewnie dziś do domu, a tu na obchodzie wyszła żółtaczka. Będą pobierać krew i ciekawe co wtedy... miałyście tak?
Zależy od wyników... albo naświetlania albo obserwacja... albo do domu... przy naświetlaniach pilnuj by oczka były dobrze zasłonięte.
 
A miało być tak pięknie dziś...pani doktor mówiła, że pewnie dziś do domu, a tu na obchodzie wyszła żółtaczka. Będą pobierać krew i ciekawe co wtedy... miałyście tak?
Moi wszyscy trzej mieli zoltaczke. Doba pod lampa UV i juz wyniki byly dobre, chociaż zolci lekko byli do 3msc.
Obydwoje maja wysoki poziom, czy tylko jedno?
 
Moi wszyscy trzej mieli zoltaczke. Doba pod lampa UV i juz wyniki byly dobre, chociaż zolci lekko byli do 3msc.
Obydwoje maja wysoki poziom, czy tylko jedno?
Moi też mieli, ale pewnie nie tak wysoką, bo normalnie wyszliśmy do domku.
Tak oboje mają. Ona 11, a on 10 chyba jeśli czegoś nie pomyliłam.
No mam nadzieję, że jak najszybciej pobiorą krew i rozpoczną działanie, bo chce już wiedzieć. A oni tu ciągle mają czas:(
 
reklama
Moi też mieli, ale pewnie nie tak wysoką, bo normalnie wyszliśmy do domku.
Tak oboje mają. Ona 11, a on 10 chyba jeśli czegoś nie pomyliłam.
No mam nadzieję, że jak najszybciej pobiorą krew i rozpoczną działanie, bo chce już wiedzieć. A oni tu ciągle mają czas:(
U nas bylo 11,3 i 10,5 i obaj lezeli pod lampa, chociaz niby od 11 dopiero naswietlaja. Tak to juz jest z tym czekaniem, najpierw robia to, co na cito, a mniej powazne sprawy na później odkladaja.
A jak sie czujesz? Karmisz piersia? Dzieciom mocno waga nie spada?
 
Do góry