reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@hona u mnie dziś 26+0 i właśnie wstaje żeby się ogarnąć na wizytę. Boję się bardzo, bo od kilku dni średnio się czuje. Mam nadzieję że wszystko jest okej. Trzymam kciuki za dwie kreseczki :)
@Takaja123 czekam tu dziś na piękne zdjęcie pozytywu ;)
 
reklama
@roki_1991 wow,26tc? Ale super. Zazdroszczę, tak pozytywnie. Wierzę, że wszystko jest w jak najepszym porządku, inaczej być nie może. Prosimy o info zaraz po wizycie.
 
Cześć dziewczyny. Na dniach będę testować chociaż i tak się nie nastawiam [emoji53] Mimo, że doszło do zbliżenia w okolicach owulacji.
Ogólnie piersi dają o sobie znać cały czas, jajnik od czasu do czasu też. Mrowi mnie w miejscu gdzie miałam wykonywany zabieg. [emoji53] Te wszystkie objawy są dziwne, już nie rozumiem sama swojego organizmu [emoji53] Dziś mam 12dpo
 
Nie, ginekolog kazała mi robić badania pod względem genetycznym, jak poszłam na konsultacje po odebraniu wyników z kliniki to już byłam w ciąży, nie zaleciła mi na razie żadnych badań. Kazała mi brać acard, luteinę 2x, witaminę b6,b12, D 2000j. i folian.

Na przeciwciała antyfosfolipidowe zrobiłam sama, wynik wyszedł ok.
Zastanawiam się nad zmiana lekarza, ale moja gin ma świetne opinie i jest ordynatorka u nas w szpitalu, wiec chyba ma pojęcie o tym co robi.

Ja też na zespół robiłam i wszystko wyszło ok. A badałaś homocysteine?
 
Kochane u mnie @ dalej brak ale test wyszedł negatywny. Więc czekam cierpliwie na @ jeśli by coś było to test by już raczej pokazał chyba, że owulacja była teraz sobota/niedziela bo było duzooo śluzu. Czas pokaże :) dzięki dziewczyny za kciuki :) niestety nie wrzucę tego pięknego zdjęcia z dwoma kreskami na razie :)

@roki_1991 kochana za Ciebie trzymam kciuki i za wizytę żeby wszystko było dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
@Takaja123 trzymam kciuki dalej :)

U nas wszystko okej, malutka przekroczyła kilogram :D moja kochana królewna :)
Mi się niestety przyplatała grzybica więc znowu globulki, ale szyjka długa, zamknięta, wysoko, także tu jest okej :)
 
Ja też na zespół robiłam i wszystko wyszło ok. A badałaś homocysteine?
@roki1991 jak ta Twoja ciaza mi leci [emoji7]

Kciuki za wszystkie testujace !

@justynadziuk rozumiem. Ja tez robilan zespół i wyszedl ok ale jednak trombfilia wyszla chociaz nikt nie zakladal ze wgl powinnan to badac bo u mnie strata byla spowodowana raczej czyms innym. Ja się uparlam i badalam.. jednak trzeba ufac sobie , dla wielu lekarzy jestesmy kolejnym przypadkiem.
W kazdym razie moze zbadaj sobie homocysteine, wit b12, wit D, caly pakiet tarczycowy (tsh ft3 ft4 antyTg antyTPO), kwas foliowy. No chyba ze mozesz sobie pozwolic na badanie trombofilii to ja byn ja Robila albo jednak szukala gina ktory da heparyne z powodowu strat bez wyniku badan. Ja nie mowie , ze heparyna dziala cuda ale skoro mialas dwie straty przez zatrzymanie akcji serduszka to gdzies problem tkwi :( to raczej nie przypadki a poki co dbaj o siebie :) staraj sie myslec pozytywnie i chyba tylko tyle mozemy
:***
 
reklama
@roki_1991 przynosisz wspaniałe wieści :) cieszę się bardzo i oby tak dalej :D

@Dagmarka1991 możliwe ale nie robię sobie nadziei powoli czuje ból pleców i piersi więc pewnie niebawem przyjdzie @ :) a jak tam u Ciebie samopoczucie już troszkę lepiej?
 
Do góry