reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znieczulenie?

Ja szans na znieczulenie nie miałam, taka polityka szpitala. Szkoda bo SN to złe wspomnienie, które może by było znośniejsze bez bólu. Pierwszy poród CC i w momencie gdy zrobiono mi ZOO to było miłe uczucie gdy przestaje boleć. Przy porodzie SN się nacierpiałam do tego miałam rzucanie na brzuch i vacuum także czy czułam skurcze czy nie i tak poród nie postępował a co cierpiałam to moje.
 
reklama
Rozmawiałam na ten temat z lekarzem i on właśnie mnie powiadomił o tym znieczuleniu, że jeśli akcja zaczełaby się sama to z moim ciśnieniem lepiej będzie jeśli znieczulenie dostanę. Nie wiem dlaczego i czy to ma jakiś wpływ.
myślę, że powinnaś dopytać lekarza. Moim zdaniem, jeśli masz wysokie ciśnienie, to ból je jeszcze podniesie i tutaj ryzyko. Miałam znieczulenie, nie wpłynęło na opóźnienie faz porodu, nie dostałam drugiej dawki, żeby nie spowolnić akcji, ale i tak skończyło się cc, bo mały był niemały i owinięty.
 
myślę, że powinnaś dopytać lekarza. Moim zdaniem, jeśli masz wysokie ciśnienie, to ból je jeszcze podniesie i tutaj ryzyko. Miałam znieczulenie, nie wpłynęło na opóźnienie faz porodu, nie dostałam drugiej dawki, żeby nie spowolnić akcji, ale i tak skończyło się cc, bo mały był niemały i owinięty.
Myślę, że ogólnie nie będzie potrzeby podawania znieczulenia bo do 2 lutego już nie daleko więc pewnie wytrzymam do cc :)
 
Witam a czy każda kobieta może dostać zoo ..jak to wyglada wcześniej? przed porodem czy w dniu porodu wypełnia się jakaś ankietę ,czy tez do tego pobierają krew czy nic
 
Do góry