reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon? Bebiko? Enfamil? NAN?

Proszę o opinie na temat ww. 4 czołowych mlek. Zastanawiam się czy mozna jednoznacznie okreslic jedno które wyróżnia sie jakością. Najlepiej jakby wypowiedzieli sie przedstawiciele i wymienili czym różnią sie mleka.

Zapewne ile osób tyle opinii... Ja wypróbowałam wszystkie cztery. Położna poleciła mi NAN- przez jakiś czas stosowałam, ale synek raz chciał je pić, innym razem wypluwał. Kolejne było Bebilon, po nim miał zaparcia, a po Enfamil bolał brzuszek. Obecnie wypróbowują Bebiko 2 - nie ma problemów, chętnie pije, nie ulewa, nie ma zaparć. Analizując skład, dowiedziałam się, że jest on bardzo bogaty w wartości odżywcze. Za to dodatkowy plus. Oby tak dalej.
 
reklama
Proszę o opinie na temat ww. 4 czołowych mlek. Zastanawiam się czy mozna jednoznacznie okreslic jedno które wyróżnia sie jakością. Najlepiej jakby wypowiedzieli sie przedstawiciele i wymienili czym różnią sie mleka.

Zapewne ile osób tyle opinii... Ja wypróbowałam wszystkie cztery. Położna poleciła mi NAN- przez jakiś czas stosowałam, ale synek raz chciał je pić, innym razem wypluwał. Kolejne było Bebilon, po nim miał zaparcia, a po Enfamil bolał brzuszek. Obecnie wypróbowują Bebiko 2 - nie ma problemów, chętnie pije, nie ulewa, nie ma zaparć. Analizując skład, dowiedziałam się, że jest on bardzo bogaty w wartości odżywcze. Za to dodatkowy plus. Oby tak dalej.
 
Ja również podaję córeczce mleko Bebiko 2 i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Córcia pije je bardzo chętnie,a co najważniejsze widzę, że służy jej brzuszkowi. Także szczerze mogę polecić.
 
Testowałyśmy różne mleka modyfikowane, by w końcu utwierdzić się w przekonaniu, że mleko Bebiko 2 jest nie tylko w dobrej cenie, ale i zapewnia maluszkowi zdrowy rozwój. To mleko sprawdziło się u mojej starszej córki i jak się okazuje u młodszej pociechy też zdaje egzamin.
Dzięki kompletnej formule z opatentowaną kompozycją błonnika GOS/FOS Bebiko 2 NutriFlor+ dba o odpowiednie odżywianie brzuszka, wspierając prawidłowy rozwój maluszka. Bebiko 2 zawiera tak ważne składniki jak kwas OMEGA 3, witamina D, wapń, fosfor i żelazo. Nasza córcia świetnie je toleruje, nie ma po nim żadnych brzuszkowych sensacji i najwyraźniej jej smakuje, bo za każdym razem opróżnia butelkę do dna.Dodatkowy plus przyznaje za atrakcyjną cenę.
 
Jak czytam, że lekarz "poleca" nan czy emfamil to delikatnie mówiąc bardzo mnie to dziwi, bo niczy dlaczego poleca akurat te mleka? Ja po przeanalizowaniu składów nie widzę żadnego powodu, żeby polecić te mleka akurat. Emfamil - syrop glukozowy, oleina palmowa a jedno z najdroższych na półce. Poczytajcie sobie składy, to naprawdę nie jest trudne, też początkowo myslałam ze bez sensu czytać skoro i tak niczego nie zrozumiem. Wykluczyłam olej palmowy, który jest szkodliwy i niepotrzebny oraz każdy dodatkowy cukier poza laktozą. My dajemy capricare, może nie jest najtańsze ale najlepsze,
 
Mój maluszek popróbował mleka Bebilon i bardzo mu posmakowało :-)Dwoma innymi niestety pluł ;-)
Także polecam Bebilon!
 
reklama
Moją 7 miesięczną córkę staram się karmić piersią, ale są sytuacje, w których muszę ją zostawić pod opieką na przykład taty. Wtedy też sięgamy po Bebilon 2. Jest to mleko, które moja córka bardzo lubi, ale przede wszystkim nie ma po nim żadnych dolegliwości - nie ulewa jej się, nie boli ją brzuszek, ani nie ma problemów ze snem. Mleko łatwo jest przygotować, jest sycące i smaczne, bo moja córka szybko je zjada. Jestem bardzo zadowolona z Bebilon 2, bo dzięki niemu mogę w spokoju i bez obaw wyjść z domu, bo wiem, że moja córka ma nie tylko najlepszą opiekę, ale i pełny brzuszek :)
 
Do góry