reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety wynik ten sam, w poniedziałek mam wizytę u lekarza by omówić co dalej. To Twój pierwszy transfer?
Tak to mój pierwszy transfer, i również nie udany, ale się nie poddajemy, będziemy walczyć dalej. Też kontaktowałam się z kliniką i kolejny etap za 2/3 cykle, kiedy dokładnie dowiem się w przyszłym tyg. Trzymam kciuki mocno mocno :) bądź silna :)
 
reklama
Ja na Islandii to nawet bety nie zrobię .. (wszystko przez lekarza, bez skierowania to nawet moczu nie przebadasz) Transfer miałam 12.02 więc czekam do niedzieli i zrobię z moczu. Tutaj to wgl uczą cierpliwości :D
Sandra777 tu to samo, a jeszcze jak refundowane to w ogóle tylko podstawowe robią. Jak dziś się zapytałam czemu nie zrobią mi badania krwi żeby się upewnić... to dała mi do zrozumienia że takie są procedury na refundowanym, czyt. nie wydajemy za dużo kasy;) Trzymam za Ciebie mocno kciuki!! I koniecznie daj znać.
 
Witam wszystkie.
Trochę się u mnie działo dlatego się nie odzywałam.
Od 1,5 tygodnia miałam brązowe plamienia a że mój lekarz był na urlopie kazał jechać do szpitala. Tak też zrobiłam. W zeszły poniedziałek pojechałam i po 8 godzinach czekania na konsultację (tutaj brak mi słów na służbę zdrowia) zobaczyłam 3,5mm szczęścia z bijącym serduszkiem. Plemienia jak to Pani doktor powiedziała, że są ze starego krwiaka. Po dwóch dniach poszłam u siebie prywatnie do lekarza po zwolnienie i on również zrobił mi usg. Według niego był krwiak. Leżałam i oszczędzałam się do wczorajszej wizyty w klinice.
W nocy dostałam krwawienia więc jechałam do kliniki przerażona.
Okazało się że maluch jest cały i zdrowy, ma już 1,5 cm i pięknie bije serduszko. Niestety muszę leżeć plackiem, ale czego się nie zrobi żeby było wszystko dobrze.
Kolejna wizyta 7 marca i mam wielką nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Pozdrawiam was serdecznie:)
 
Co do glukozy to powtorze bo miałam 8h przerwy w jedzeniu chyba to za mało. A co do tsh?

Agnieszka zrob te glukoze porzadnie na czczo , po godz i dwoch. Bedziesz wtedy jasny obraz miala, bo na czczo masz juz za wysoka( jasne, moze to byc efekt poznego jedzenia) ale nie wiadomo co sie potem dzieje.TSH masz ok , ale znowu reszty nie zrobilas , wiec ciezko tak na 100% powiedziec.FT3,FT4, anty-TG, anty-TPO brakuje.
 
reklama
Do góry