reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova sorry, pomylilam w takim razie nazwy szczepionek. Temperature obie cory mialy po szczepieniu na pneumokoki (to chyba prevenar?).
My chcemy w czwartek szczepic na odre, czy sa teraz rozne szczepionki dostepne? Jakos w glowie mialam nazwe mmr, ale priorix tez brzmi znajomo. Musze sprawdzic w ksiazeczce czym byla szczepiona starsza cora.
Po szczepieniu na odre temperatura wystepuje podobno po paru dniach wlasnie. Boje sid cholernie tej szczepionki, ale musze/chce zaszczepic bo jest duzo zachorowan na odre teraz..
Wy juz Dziewczyny szczepilyscie??
 
Pumelova sorry, pomylilam w takim razie nazwy szczepionek. Temperature obie cory mialy po szczepieniu na pneumokoki (to chyba prevenar?).
My chcemy w czwartek szczepic na odre, czy sa teraz rozne szczepionki dostepne? Jakos w glowie mialam nazwe mmr, ale priorix tez brzmi znajomo. Musze sprawdzic w ksiazeczce czym byla szczepiona starsza cora.
Po szczepieniu na odre temperatura wystepuje podobno po paru dniach wlasnie. Boje sid cholernie tej szczepionki, ale musze/chce zaszczepic bo jest duzo zachorowan na odre teraz..
Wy juz Dziewczyny szczepilyscie??
Na pneumo też były dwie, my akurat synflorix chyba ale już nieważne.
Też się bałam ale już mamy taka obsuwe że trzeba było, bo miałam odłożone w przychodni priorix i pediatra nakazala szczepic. No wlasnie jest mmr i priorix z tego co wiem, wg neta czytałam porównania to może i ten priorix lepszy, nie wiem bo ma gorączkę to i tak nie jestem zadowolona. Ciocia mi wybrała czym szczepic
 
My już szczegółowym na Odrę, jakoś w sierpniu jak pamiętam. Ale Artur nie miał obsuniec ze szczepionkami.
 
Pumelova - matko... Popitolilam nazwy z szczepionkami Jagi ‍♀️. Sorry (przy chorobsku główka nie ta). Ale u nas każde szczepienie w miarę łagodnie.

Pamiętam jednak, że objawy po Odra, świnka, różyczka bywały rozsciagniete w czasie.
 
Ja mam wpisane MMR Provax, u nas przeszedł to szczepienie, jakby go w ogóle nie miał, ale Kuba wszystkie tak przechodzi. Już pytałam pielęgniarkę, czy to na niego działa, jak on nawet czerwonego miejsca po wkuciu nie ma na drugi dzień, ona twierdzi że dobrze...
Byłam dziś na usg, młody w 3 tyg przybrał 400g ale dalej kiepsko w centylach się mieści, obecnie jestem w 37+3 i waży ok 2400, więc szału nie ma... jakoś stanął z wagą między 30-34 tygodniem, od tamtej pory jestem obserwowana i cały czas rośnie, ale nie jest w stanie nadrobić tego, co gdzieś po drodze zgubił...
 
Nika, będzie dobrze [emoji106]. Ja też urodziłam się prawie miesiąc przed terminem. Miałam wówczas 2100 g i 50 cm. Obylo się bez żadnych obserwacji. Jako dziecko do okresu szkoły byłam bardzo drobna i raczej średnia wzrostowo. Później nadrobiłam [emoji16][emoji123].
 
reklama
Nika no wiadomo, nadrobi[emoji4] nie martw się, usg też może mylić, może ważyć więcej [emoji16]
Agatka do tej pory tylko po meningo miała gorączkę. [emoji17]
 
Do góry