reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Do mnie pielęgniarka srodowiskowa zadzwoniła, wypytala o wszystko i powiedziała, że spotkamy się na szczepieniu to porozmawiamy. Jak byliśmy na wizycie to tylko papier do podpisu dostalismy:) też nie lubię niezapowiedzianych wizyt.
Czułam się strasznie niekomfortowo - miałam nieumyte włosy, mąż w piżamie, ja szybko zdążyłam się ubrać i umyć zęby. Wszyscy bez śniadania, w salonie "pozostałości dnia poprzedniego", a akurat piliśmy wczoraj piwo bezalkoholowe także wyobraź sobie - butelki po piwie... Eh, szkoda gadać. Mam nadzieję, że więcej nikt nie przyjdzie w ten sposób...
 
reklama
No to niezłe akcje macie. Moja w ogóle nas nie odwiedza. Dziewczyny co ile karmicie wasze dzieci piersią?mój ma 3 miesięce, właśnie kladlam go spać ,jadł 2h temu, faktycznie padnięty bo mało spał w dzień i pierwszy raz odmówil karmienia. Darl się że hej .Ciekawe kurde za ile wstanie...W dzień je co ok 2,5h ,chyba że do południa śpi z 4 to wtedy budzi się mega głodny..I co ile karmicie w nocy? Boże jak fajnie gdyby już przyspypial, ehh,za dużo chyba chce.ciekawa jestem kiedy dzieci na piersi zaczynają przesypia nocki
 
No to niezłe akcje macie. Moja w ogóle nas nie odwiedza. Dziewczyny co ile karmicie wasze dzieci piersią?mój ma 3 miesięce, właśnie kladlam go spać ,jadł 2h temu, faktycznie padnięty bo mało spał w dzień i pierwszy raz odmówil karmienia. Darl się że hej .Ciekawe kurde za ile wstanie...W dzień je co ok 2,5h ,chyba że do południa śpi z 4 to wtedy budzi się mega głodny..I co ile karmicie w nocy? Boże jak fajnie gdyby już przyspypial, ehh,za dużo chyba chce.ciekawa jestem kiedy dzieci na piersi zaczynają przesypia nocki
U mnie twardo co 2-3 godziny żarełko. W nocy też. Czasem zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś się wyśpię :-D
 
Czułam się strasznie niekomfortowo - miałam nieumyte włosy, mąż w piżamie, ja szybko zdążyłam się ubrać i umyć zęby. Wszyscy bez śniadania, w salonie "pozostałości dnia poprzedniego", a akurat piliśmy wczoraj piwo bezalkoholowe także wyobraź sobie - butelki po piwie... Eh, szkoda gadać. Mam nadzieję, że więcej nikt nie przyjdzie w ten sposób...
Ja to w ogóle domofonu nie odbieram jak się nikogo nie spodziewam:) kiedyś kurier się dobijal choć miał dostarczyć do pracy męża przesyłkę, kiedyś teściowa...
Współczuję akcji, ale chociaż bez kawy z rana, bo Wam ciśnienie podniosla;)
@anielka1 nie pomogę, bo ja mm :(
 
U mnie twardo co 2-3 godziny żarełko. W nocy też. Czasem zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś się wyśpię :-D
U mnie w ciągu dnia to wytrzymuje 2,5 - 3 godziny, w nocy budziła się dwa razy, ale ostatnia i trzy razy jej się zdarzyło. Moi starsi synowie w jej wieku przysypiali już noce. Co prawda młodszy wrócił do nocnego jedzenia jak miał 8 miesięcy - okazało się już później, że z powodu bolącego brzuszka( nietolerancja białka mleka krowiego )i przestał jak dolegliwości brzuszkowe przeszły tak ok 10 miesiąca. Wysypiam się, bo mała śpi ze mną, ale fajnie byłoby tak przespać noc ciągiem.
 
U nas z karmieniem w nocy było już pięknie budził się o 1 i o 6. Teraz sie poprzestawialo i budzi sie co ok 3 godziny z płaczem. Nigdy tak nie robił, bo płacz u niego to ostateczność. Wogóle w ciągu dnia też jest markotny. Najbardziej pasuje tylko na rękach. Wszystkim szybko się nudzi. Mam nadzieje ze szybko wróci mój grzeczny synek.
 
U nas z karmieniem w nocy było już pięknie budził się o 1 i o 6. Teraz sie poprzestawialo i budzi sie co ok 3 godziny z płaczem. Nigdy tak nie robił, bo płacz u niego to ostateczność. Wogóle w ciągu dnia też jest markotny. Najbardziej pasuje tylko na rękach. Wszystkim szybko się nudzi. Mam nadzieje ze szybko wróci mój grzeczny synek.
wróci wróci...Mój ostatnio był podobny nie wiedział czego chcejuz go straszyłam że reklamację do bociana złoże :p ale już powoli wraca moje dziecię , tylko trochę zmienione bo nie może zostać sam,może leżeć i na podłodze aby tylko był ktoś w zasięgu wzroku i gadał do niego :D jedzenie mamy mniej więcej unormowane godziny ale spanie jeszcze nie , noce podobne bo chodzi spać okolo 23 około 3-4 je( ale ostatnio tylko triche 80ml więcej nie chce ) i śp do 7-8 , oczywiście budzi się czasami kręci itp ale dam mu paluszek poglaszcze po główce i śpi dalej. dzisiaj nie spał od 4do 5 bo wieczorem spał 4 godziny,ledwo go dobudziłam o 20. A nawet gdybym tego nie zrobiła to obudzilby się około 21 i poszedł spać po północy:oops:
wogole zauważyłam że teraz przestał tak tyć, nie wiem czy to dobrze czy źle , zmieniliśmy mleko na enfamil bo hipp to wystarczal mu na max 2 godziny i znowu był głodny w nocy też. A może tp już ten czas kiedy dziecko tak szybko nie rośnie ?
 
reklama
Jestem zaskoczona moja obudziła się o 3 zjadła i leży w łóżeczku i śmieje się do misiów :) pisze dlatego że od miesiąca jak zasypiala koło 23 to budziła się o 6-7 hmmm dziwne..... Dziś będziemy świętować 4 miesiące :)
 
Do góry