reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

My szczepilismy świnka Odra i różyczka za raz jak rok skończył, jeszcze przed tym jak poszedł do żłobka i była gorączka po 10 dniach ale okazało się że nie po szczepionce tylko infekcja.
 
reklama
Pumelova u mnie po tyg wystąpił katar a później kaszel. Wczoraj byłam w przychodni to pediatra twierdzi że może to być po szczepionce. Dala syropek.

Pola tak szczepilam 05.03, też z opóźnieniem.

Nika ja tak miałam z Zosia że była mała na USG a za dwa tyg przed porodem jak zrobili badanie to wyszło ponad 3500- urodziłam 3750 więc jeszcze może urośnie.

Dziewczyny jakie macie spacerówki? Moja Zosia niebardzo lubiła siedzieć w wózku więc nie kupowałam jej nowego. Chętniej jeździła w rowerku. Teraz zobaczyła wózek i nawet usiedzi na spacerze tylko jest już na nią za mały...
 
U mnie Kuba (odpukać!) po żadnej szczepionce nie gorączkował.

Za to dziś przygryzł sobie wargę.... mocno... całe szczęście ze solne trójki mu jeszcze noe wyrosły tylko dopiero się wybiły, bo byłby dramat... skakał
W łóżeczku, walnął się broda przygryzł wargę.... krew leciała, nie dawał się uspokoić i wyrywał się... koszmar. Aż się zapowietrzył jak płakał...

Ja oczywiście sama w domu i mikro zawal
 
U nas dziś już bez gorączki, nie było innych objawów więc mam nadzieję że to tylko po szczepieniu. Jutro żłobek.

Mmag my jeszcze używamy spacerówki 2w1

Ola Agatka też sobie niedawno rozwalila warge, biegała na czworaka i ręka jej uciekła [emoji23] ale miała potem wargę wielką i siną[emoji85]
 
Ja właśnie jutro jadę kupić fotelik samochodowy i sprzedaje wózek 3 w1 który mam od maja 2017 r :) Artur jeździ w joie, jest wygodniejsza niż spacerówki z zestawu 3w1 Ale też d@&! Nie urywa. Liwci chce kupić spacerówke elodie jeśli mi sie nie od widzi do tego czasu. Ale Bardzo mi sie podoba design :)
 
Mmag my mamy joie mytrax flex signature, jestem zadowolona, tylko użytkownik nie chce już korzystać... urabiam męża żeby w takim razie dokupić gondole do niego, bo x lander to nam większość bagażnika zajmuje...
A mi dziś Kuba prawie złamał nos... ogólnie ma jakiś kiepski dzień marudy, gryzie, drapie... Siedział z moją mamą na kanapie i bawił się autkami, nie wiem co mu uderzyło do głowy, bo tak nigdy nie robił, ale złapał taką sporą metalową nyse i rzucił w moją stronę. Idealnie.trafiając mi w nos, między oczami... Aż chrupnęło... nie wiem jak.moja przegroda, ale nos.boli...
 
O matulu, oby nie był złamany. :( Artur tez ostatnio nie potrafi znosić sprzeciwu, krzyczy wtedy niesamowicie, próbuje mnie bić, albo Liwie. Zabiera liwci smoczek (trochę się do niego przekonala, lubi possać do spania) A ten jej zabiera, ona sie przebudza. Dzisiaj np jak spala 1,5 h od 13:30 tak potem dopiero usunęła O 20 na spanie nocne bo artur tak wariowal. Ona chce spać, oczy się koleją o 17:30... Eh ciężkie ma zycie z bratem
 
Nika my tez mamy joie mytrax signature i tez jestem zadowolona :) nie jest najmniejsza spacerówka, ale jest wygodna.

Kuba.... to styl życia [emoji23] mi ostatnio wyrzucił takie autko z łóżeczko w moje czoło.... na szczęście mała odległość, wiec nie miałam
Nawet guza.
Obyś nie miala złamanego nosa!

I wyszły trójki spał ładnie kilka mocy, a teraz od 2 dni znowu pobudki... pcha ręce do buzi albo smoczek bardzo głęboko. I się zastanawiam czy to nie piątki ;/ a liczyłam na przerwę ;(
 
Ja mam spacerowke coletto joggy na pompowanych kołach, co czyni ją dość wygodną. Posłuży do końca okresu wozkowego a nawet jest zapas (jest bodajże do 25 kg [emoji16]). Idealna dla wysokich i dużych dzieci.


Nie mniej swoje waży, więc na wakacje szukam mega lekkiego wozeczka (najlepiej z pełną rączką). A że to na krótki okres, to myślę o jakiś używanych. Ktoś coś o takim? Rok temu myślałam o valco snap 4.. Ale cena mnie jezy
 
reklama
Dziewczyny jutro idę rodzić! Miałam dziś wizytę, w związku z tym, że Szymek (wczoraj w nocy w wannie w końcu zdecydowałam się na imię, Kubie nadawał tata) przybiera, ale słabo, a moja ginekolog nie chce ryzykować, żeby np nie pogorszyły się przepływy rano mam się stawić na izbie, przyjmą mnie na patologie i założą cewnik. O dziwo, nie stresuje się, dużo dała mi ostatnia wizyta w tym szpitalu, wiem czego się spodziewać, atmosfera miła więc z optymizmem idę rodzić wiosennego malucha :-)
 
Do góry