reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 specjalnie dla Ciebie i Antosia [emoji3590]

@kasiula222 może pokusze się o ten żel ciekawe czy jest dostępny od ręki w aptekach. A co tam u Ciebie? Kiedy zaczynasz starania?
No zazdroszczę Ci tych maluchów [emoji4][emoji4] jakby co to pamiętaj że ja chętna na odwiedziny i dokarmianie [emoji16][emoji16] i moj Rolas tez [emoji16][emoji16]
 
reklama
Lekarz jest dobrej myśli, mówi to samo, że wszystko dobrze wygląda.

Pewnie próbowałaś już wszystkiego ale u mnie w obydwu przypadkach sprawdziła się pozycja od.. Dupy strony haha. A po wszystkim chwilę poleżeć. Dziękuję za słowa wsparcia :*

Ja czytałam ze najlepsza pozycja to na plecach a mąż na gorze :p ale spróbuje może i tak... tylko ze mnie czesto od tylu coś tam boli jakby w pępku mi „grzebał” i nawet jak tak zaczynaliśmy to i tak koniec końców wracaliśmy do zwykłej :p
I oczywiście „świeca” musi być, a później leżę i próbuje mięśniami „wciągnąć” jak najwiecej :p
(Ale głupoty tu napisałam o_O:p)
 
@takaja żel dostałam od koleżanki bo on już nie potrzebowala a jest w jednorazowych tubkach .Kochana starania zaczynam po okresie ale mam pełno obaw cukier mimo tabletek podwyzszony naczczo ciśnienie też podwyższone więc wesolo pewnie na insulinie i ja lekach przeciwcisnieniu... Jakoś się sypie .a to dopiero 30 stka..a jaka u cb miałaś już okres?

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej.dzis tydzien od zabiegu,szybko zlecialo wczoraj jeszcxe jakies skrzepy,w nocy czysto,nsrazie czysto.moze juz sie skonczy...takie nie przewidywalne to jest,czysto a nagle skrzep.chcialabym juz zaczac starania,ale oczywiscie odpyszcze chociaz jeden cykl lub dwa.czytalam ze trzeba czekac tyle ile tyg miala ciaza?ktos slyszal?chce sobie kupic wit dla starajacych sie.spieszy ni sie bo mam 35 lat i 2 lata zajelo ostatnio .czytalam ze nie ma jakis konkretnych przeciwskazan czemu 6mcy kub 3mce.skoro bedzie jormalny okres to chyba sie i tak zluszcza tam wszystko jak kiedys?jestem pelna optymizmu dzis bo chociaz wiem ze zaskoczylo w co bardzo watpilam przez 2 lata
 
reklama
Hej.dzis tydzien od zabiegu,szybko zlecialo wczoraj jeszcxe jakies skrzepy,w nocy czysto,nsrazie czysto.moze juz sie skonczy...takie nie przewidywalne to jest,czysto a nagle skrzep.chcialabym juz zaczac starania,ale oczywiscie odpyszcze chociaz jeden cykl lub dwa.czytalam ze trzeba czekac tyle ile tyg miala ciaza?ktos slyszal?chce sobie kupic wit dla starajacych sie.spieszy ni sie bo mam 35 lat i 2 lata zajelo ostatnio .czytalam ze nie ma jakis konkretnych przeciwskazan czemu 6mcy kub 3mce.skoro bedzie jormalny okres to chyba sie i tak zluszcza tam wszystko jak kiedys?jestem pelna optymizmu dzis bo chociaz wiem ze zaskoczylo w co bardzo watpilam przez 2 lata
Mój lekarz po zabiegu kazał mi czekać 3 @, żeby wszystko w środku się odbudowalo. Na początku mi się dłużyło ale potem bałam się zacząć bo wyniki chciałam poprawić i tak w sumie zaczęłam po 4@ dopiero
 
Do góry