reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej, dawno mnie tu nie bylo. Po dwoch inseminacjach odpuściliśmy. Przygotowania do ivf sie przesunęły. Dzisiaj bylam na usg, podobno 4 tydzien ciazy, jest pęcherzyk ciążowy, na serce za wczesnie, ale odebrałam betę i wyszła 9905mlU/ml. Co o tym sądzicie?

Gratuluje [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Si :) wszystko bardzo dobrze. Dziewczyny mają się dobrze. Lekarz miała trudność żeby obejrzeć tą która leży niżej- kręci się, co czuję cały czas.

Mała nr 1 460 gr, mała nr 2 440 gr. Wagowo 2 dni ponad terminZobacz załącznik 953205Zobacz załącznik 953207Zobacz załącznik 953208

Teściowa oszalała, wiecznie kupuje im ubrania i książki :D
Super! Ja mam dokładnie za 9 dni połówkowe. Też nie mogę się doczekać. Będę w końcu mogła wszystko ładnie obejrzeć. Te zdjęcia 3d są mega. Mam nadzieję, że też będę miała takie.
P.S. Dziewczyny mają apartament z antresola, skoro piętrowo leżą:D
 
Misia jestem z Tobą. Mnie też czeka wizyta jutro 6 tc i też się denerwuje ale jutro o 8:50 Mam wizytę
Ja dopiero popoludniu coś czuje że będzie mi się bardzo dluzyc.
Dziewczyny czy chodzicie już w ciąży do lekarza który robił wam iui ? Bo ja dzisiaj do tego właśnie ale nie wiem czy tak zostanie bo jest dość specyficzny nic się dowiedzieć nie można zobaczymy może "ciężarne" inaczej traktuje .
 
Ja dopiero popoludniu coś czuje że będzie mi się bardzo dluzyc.
Dziewczyny czy chodzicie już w ciąży do lekarza który robił wam iui ? Bo ja dzisiaj do tego właśnie ale nie wiem czy tak zostanie bo jest dość specyficzny nic się dowiedzieć nie można zobaczymy może "ciężarne" inaczej traktuje .

Absolutnie nie musisz. Mozesz wybrac sobie innego na czas ciazy
 
reklama
Absolutnie nie musisz. Mozesz wybrac sobie innego na czas ciazy
Wiem że nie muszę ale napewno byśmy chcieli mieć więcej dzieci i zależało by nam na tym samym dawcy A nie wiem jakie będzie potem do tego podejście jak teraz nie będę do niego chodzić bo gdzieś czytałam na forum że się obraził
 
Do góry