reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej. Ja po wczorajszej wizycie wiem już na 95% co noszę pod serduchem a jest to ... dziewczynka Chociaż każdy po mnie spodziewał się chłopca. Teraz takie pytanie do was bo ogólnie imienia nie mamy wybranego i nic nam nie przychodzi do głowy. I takie pytanie czy przy wyborze kierujecie sie znaczeniem imienia ? IMG_20190319_192231.jpg
 
reklama
Hej. Ja po wczorajszej wizycie wiem już na 95% co noszę pod serduchem a jest to ... dziewczynka Chociaż każdy po mnie spodziewał się chłopca. Teraz takie pytanie do was bo ogólnie imienia nie mamy wybranego i nic nam nie przychodzi do głowy. I takie pytanie czy przy wyborze kierujecie sie znaczeniem imienia ?Zobacz załącznik 953285
Gratulacje, zdrowia dla córeczki. :)
Znaczeniem nie. Kierowałam się raczej łatwą wymową imienia pierwszej córki, przy drugim dziecku tak samo będzie bo mieszkamy za granicą.
 
Hej. Ja po wczorajszej wizycie wiem już na 95% co noszę pod serduchem a jest to ... dziewczynka Chociaż każdy po mnie spodziewał się chłopca. Teraz takie pytanie do was bo ogólnie imienia nie mamy wybranego i nic nam nie przychodzi do głowy. I takie pytanie czy przy wyborze kierujecie sie znaczeniem imienia ?Zobacz załącznik 953285

Ja się nie kieruje znaczeniem absolutnie. Chcę, aby mi się podobało, było normalne, ani starodawne, ani zbyt udziwnione... W końcu nasze dziecko będzie je nosiło całe życie i nie chciałabym, żeby musiało się innym tłumaczyć ze swojego imienia lub było przez nie wysmiewane...
Oto co o tym sądzę :)
 
A jaki Wy dziewczyny mialyscie wynik glukozy na czczo?
Pierwszy wynik na czczo miałam 95 ale widełki były podane do 99 więc zupełnie nie zwróciłam na to uwagi. Moja gin też nic nie mowiła. Później przypadkowo czytając z ciekawości o cukrzycy ciążowej zobaczyłam że w ciąży powinno być niej niż 90 na czczo. Przy kolejnej wizycie chyba w 12 tyg. zwróciłam na to uwagę i widząc że jestem tym zaniepokojona dała mi skierowanie na krzywą. Podczas badania zmierzyli mi cukier na czczo z palca i wyszło 92. A w badaniu na czczo 83, po godz.124, po dwóch 88 więc się uspokoiłam ale teraz już myślę znowu o tym badaniu w niedługim czasie już tym właściwym ;)
 
Hej. Ja po wczorajszej wizycie wiem już na 95% co noszę pod serduchem a jest to ... dziewczynka Chociaż każdy po mnie spodziewał się chłopca. Teraz takie pytanie do was bo ogólnie imienia nie mamy wybranego i nic nam nie przychodzi do głowy. I takie pytanie czy przy wyborze kierujecie sie znaczeniem imienia ?Zobacz załącznik 953285
Świetne zdjęcie [emoji4] tu nóżka, tam rączka no genialne [emoji846]
Ja też nie biorę pod uwagę znaczenia imienia. My pomimo, że nie znamy jeszcze płci to imiona mamy wybrane i dla syna i dla córki. Normalne imiona, które ładnie się zdrabnia, ale w dorosłym życiu też nie zrobią krzywdy. Jeśli zależało by mi, żeby nadać dziecku imię po jakimś członku rodziny, to dalabym na drugie.
 
Świetne zdjęcie [emoji4] tu nóżka, tam rączka no genialne [emoji846]
Ja też nie biorę pod uwagę znaczenia imienia. My pomimo, że nie znamy jeszcze płci to imiona mamy wybrane i dla syna i dla córki. Normalne imiona, które ładnie się zdrabnia, ale w dorosłym życiu też nie zrobią krzywdy. Jeśli zależało by mi, żeby nadać dziecku imię po jakimś członku rodziny, to dalabym na drugie.

A można wiedzieć, jakie imiona bierzecie pod uwagę? :)
 
reklama
Do góry