reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Tesciowe musza prowadzic monitoring. Nawet jak spia hahaa
Moja nawet w nocy otwiera drzwi I patrzy czy jestesmy.babka to samo I juz drzwi nie domknela. A rano lookala tekst juz swita wstawac szkoda dnia mozna juz tyle rzeczy robic. istne gestapo.a ja tam spalam 1.5 roku jak zajac pod miedza.strach zasnac.bo nie wiadomo kiedy wpadnie I udusi.
 
reklama
Umnie wyszło tak ze synek dostał swój pokój na 3 urodziny. Swoje łóżko dużego chłopca i wtedy skończyły się kubki nie kapki skończyły się nocne picia i jakiś przełom nastąpił
To ja brałam do karmienia do łóżka i powiem szczerze, że oboje z mężem uwielbialiśmy się budzić z dzieckiem [emoji7] Jak skończył trzy latka dostał nowe duże łóżko, no i po prostu zaczął w nim spać, bo już od dawna przespał całe noce, więc nie mieliśmy na szczęście żadnego odzwyczajania [emoji6] Dla mnie ten czas tak szybko mija i już teraz z sentymentem myślę o tym.. Z drugim maluszkiem pewnie będzie tak samo, bo ja karmiłam na śpiocha i za leniwa byłam żeby wstawać [emoji6]
 
Moja nawet w nocy otwiera drzwi I patrzy czy jestesmy.babka to samo I juz drzwi nie domknela. A rano lookala tekst juz swita wstawac szkoda dnia mozna juz tyle rzeczy robic. istne gestapo.a ja tam spalam 1.5 roku jak zajac pod miedza.strach zasnac.bo nie wiadomo kiedy wpadnie I udusi.
Spać jak spać ale uprawiać seks? Moi teście też tak robili aż się wscieklam kiedyś i wywaliłem ich za drzwi od tego czasu nawet pukają hahah
 
O też przechodziłaś te stresy psychiczne i ręczne gnębienie i chęć zapanowania nad twoim codziennym życiem. Dokładnie rozumiem i temu właśnie nie mam teściów takie życie.
Dokladnie! Ja tez sie nigdy nie spowiadalam dokladnie co robie..gdzie ide z Kim co I jak. Mama nie dociekala. To sie nazywa zaufaniem ze corcia madra :) hehe
A tak serio.to nie znaczy ze probowalam z tesciowa sie dogadac. Nawet jak ta cierpietnica uwazalam ze ona starsza ze moze cos zrobie to sie bedzie cieszyla doceni.. to guzik prawda! Zlinczowala mnie psychicznie jak tylko mogla
.a jeszcze chciala mi fizycznie (ręcznie)pokazac kto tam rządzi.
Takze spakowalam manatki I bye bye.
Nie utrzymuje juz nawet z nia kontaktu.
 
Spać jak spać ale uprawiać seks? Moi teście też tak robili aż się wscieklam kiedyś i wywaliłem ich za drzwi od tego czasu nawet pukają hahah
No spanie to nie tylko spanie..ale bara bara.. to rano tesciowa miala ubaw ze babka weszla.i sie glupio jej pyta z usmieszkiem na mordzie: I po co wlazlas tam? Przez Ciebie sie moze teraz urodzic chore albo slepe haha.
Jak to uslyszalam to mysle co za ludzie. Gdzie ja jestem .chce sie obudzic z tego koszmaru.
I sie skonczyl jak sie wynioslam pare mies temu.
 
Hihi dobre
Nie korzystałam nigdy w życiu z butelki. Moja pije przed snem trochę wody i nie sika w nocy. Budzi się bo po prostu chce do nas do łóżka a że jest mega zawzięta i od początku jej życia były problemy ze snem i z jakością tego snu to przez to teraz tak to wygląda

Potrafi się budzić nawet jak stoję przy niej na bosaka i usłyszy że stopy odklejają się od podłogi.
No patologia
 
reklama
Do góry