reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No spanie to nie tylko spanie..ale bara bara.. to rano tesciowa miala ubaw ze babka weszla.i sie glupio jej pyta z usmieszkiem na mordzie: I po co wlazlas tam? Przez Ciebie sie moze teraz urodzic chore albo slepe haha.
Jak to uslyszalam to mysle co za ludzie. Gdzie ja jestem .chce sie obudzic z tego koszmaru.
I sie skonczyl jak sie wynioslam pare mies temu.
Toż to szok... Masakra!
 
reklama
Kochane powiedzcie mi, jakie suplementy bierzecie w 2 trymestrze? 🙂Ja biorę Prenatal Duo i zauważyłam, że miewam czasami zatwardzenia lekkie, a kolor 💩 jest ciemny jakby delikatnie zielonkawy (przepraszam za dosadne wyjaśnienie 😂) wyczytałam, że może to być spowodowane obecnością żelaza 🤔w prenatal uno w 1 trymestrze nie było w składzie żelaza. Co myślicie, może któraś miała lub ma podobnie. Piszcie🙂
Ja biorę pragna plus i również mam zatwardzenie i kolor też jakby zielonkawy.
 
Hahah tez jestem w szoku że na tyle swobody mu pozwolili😉
A że tak zmienię temat też macie takie głupie sny w ciąży ? Bo ja już nie wiem czy fiksuje z powodu kwarantanny czy co?
Ja mialam :/ ze podczas badania sie okazalo ze mam znowu cyste
Bo w realu cierpie m.in na pcos.
A pozniej sie okazalo w snie..ze dzidzi sie nie da uratowac. Obudzilam sie cala spocona tak latalam I I szukalam pomocy. Zeby ktos potwierdzil ze jednak bedzie ok...obudzilam sie taka wymeczona
 
Macie dziewczyny jakieś sprawdzone sposoby na ból zęba w ciąży? W związku z obecną sytuacja żaden dentysta NFZ nie chce przyjac. Oczywiście jest jedna placówka w wykazie NFZ ktora przyjmuje ale dentusta tam to krótko mówiąc sadysta... od rana mam taki ból zęba że szok.
a wizyta prywatna? ból bólem ale choroby zębów w ciąży są bardzo niebezpieczne i powinny być wyleczone jeszcze przed ciążą bym na samym jej początku. nie czekałabym tylko szukała lekarza na już,
 
reklama
Ja mialam :/ ze podczas badania sie okazalo ze mam znowu cyste
Bo w realu cierpie m.in na pcos.
A pozniej sie okazalo w snie..ze dzidzi sie nie da uratowac. Obudzilam sie cala spocona tak latalam I I szukalam pomocy. Zeby ktos potwierdzil ze jednak bedzie ok...obudzilam sie taka wymeczona
No mi się śni że brzuch mnie boli i zaczynam krwawić i się budzę i pędzę do łazienki zobaczyć albo że mnie gonią jakieś zwierzęta hahah no masakra nie mogę się wyspać haha
 
Do góry