reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Poza tym trendy się zmieniają co jeść a czego nie. Nawet po CC 8 lat temu było 3 dni diety lekkostrawnej- kleik i sucharki, a już 2,5 roku temu kazali jeść normalnie. Podali mięso z sosem i ziemniaki :). Jedli chodzi o dietę podczas karmienia to kiedyś nie można było np czekolady i truskawek. A 5 lat temu zdziwił złapałam bo po urodzeniu podawali właśnie truskawki i pani od laktacji już mówiła że g jeść wszystko s dopiero jak się coś dzieje z dzieckiem to odstawiać i sprawdzać co uczula. Więc chyba najlepiej jeść tak jak się czuje
Tak samo niby nie powinno sie pic mleka prosto od krowy, a mi inne nie smakuje.. czemu mam pic chemiczne ze sklepu?? Wole swojskie 🙄
 
reklama
Też jestem tego zdania. Jak masz z dobrego źródła i wiesz że jest czyste to takie ma na pewno więcej wartości
Dokladnie ;) no i sie nie psuje, nie smierdzi drozdzami jak polezy troche.. i mozna zrobic pyszny kefir 🙄 i kosztuje nas 2zl/litr pelnowartosciowego mleka z ktorego i smietanke zbiore 🙄
 
IMG_20200325_181039.jpg
IMG_20200325_181039.jpgmusi mi starczyć tylko takie chłopskie jadło... Ale taki dobry kefir też by do tego pasował :)
 
My mieszkamy na wsi ,maz jak wraca do domu ma po drodze gospodarza, zagadalismy i tak bierzemy od niego co dwa dni 5 litrow mleka ;) a zaczelismy brac specjalnie dla mlodej ;)
Uroki mieszkania na wsi :) ja w samym centrum miasta. Tylko jajka od wiejskich kur do mnie docierają od rodziny na wsi ;)
 
Jak dziś u Was samopoczucie dziewczynki? Ja ogarnęłam dom, pobawiłam się z synem i teraz odpoczynek. Bardzo się boję tej ciąży jestem przerazona dlatego Zadko pisze bo nie chce wprowadzać złej atmosfery :)
 
reklama
Jak dziś u Was samopoczucie dziewczynki? Ja ogarnęłam dom, pobawiłam się z synem i teraz odpoczynek. Bardzo się boję tej ciąży jestem przerazona dlatego Zadko pisze bo nie chce wprowadzać złej atmosfery :)
Mnie dzisiaj zaczęły wyjątkowo mocno boleć piersi :/ Jutro czeka mnie o 19 wizyta i też się zamartwiam czy wszystko będzie dobrze 🙊
 
Do góry