reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jak ja uwielbiam takie swojskie jedzenie. Ewka jak ja Ci zazdroszczę dostępu do tego. Tak bym chciała mieszkać na wsi ❤️
Ja mieszkam w blokowisku. Ale u nas dwa razy w tygodniu na targ przyjeżdżają rolnicy. Jajka bez pieczątek można kupić, swoiskiej kiełbasy, rzeźnik i babcia siedzi z czosnkiem 😍 sery mają też takie pyszne. Jak pojechaliśmy w góry i zabraliśmy jedzenie na śniadanie to całe towarzystwo się pytało gdzie taki dobry ser kupujemy. Smakuje zupełnie inaczej niż sklepowy 😉
 
Jestem po usg i mam mieszane uczucia... Widac tylko pecherzyk ciążowy i woreczek żółtkowy, wedlug aplikacji i innych artykułów jestem w 7 tygodniu i w tym tyg zaczyna bić serduszko a na usg ani serduszka ani zarodka, wiec podejrzewam ze ciąża jest mlodsza 🤔 w dodatku mam coś takiego jakby dziurę, szczelinę w macicy obok pecherzyka ciążowego, niestety nie wiem jak to nazwać bo jestem w uk i nie pamietam jak pani ktora robila usg to nazwala wiec nie mogę sb przetłumaczyć, ale powiedziała ze moge przez to krwawić, następne usg za 2 tyg 😔
 
Mmm 😋 ale mi smaka zrobiłaś? Co jest pod spodem i jak to zrobiłaś? 😉
[/QUOTE
Smażyć się kiełbaskę z cebulką ( ja najbardziej lubię wędzony boczek ale mój mąż go nie znosi) i zdejmuje na talerz. Na tej samej patelni kładę ziemniaki pokrojone w plasterki z poprzedniego dnia przeznaczam chwilkę na to ta kiełbasa z cebulką ( można dodać ząbek czosnku) i na to jajka wlewam, sole pieprzę i przykrywam na moment żeby jajka ścięły się z wierzchu a w środku były ciekłe. Posypuje szczypiorkiem i jest ;) można też do kiełbasy i cebuli dodać trochę papryki
 
Jestem po usg i mam mieszane uczucia... Widac tylko pecherzyk ciążowy i woreczek żółtkowy, wedlug aplikacji i innych artykułów jestem w 7 tygodniu i w tym tyg zaczyna bić serduszko a na usg ani serduszka ani zarodka, wiec podejrzewam ze ciąża jest mlodsza 🤔 w dodatku mam coś takiego jakby dziurę, szczelinę w macicy obok pecherzyka ciążowego, niestety nie wiem jak to nazwać bo jestem w uk i nie pamietam jak pani ktora robila usg to nazwala wiec nie mogę sb przetłumaczyć, ale powiedziała ze moge przez to krwawić, następne usg za 2 tyg 😔
Nie martw się na zapas :) a ile masz lat i która to ciąża jeśli można wiedzieć?
 
Jak dziś u Was samopoczucie dziewczynki? Ja ogarnęłam dom, pobawiłam się z synem i teraz odpoczynek. Bardzo się boję tej ciąży jestem przerazona dlatego Zadko pisze bo nie chce wprowadzać złej atmosfery :)
Pisz kochana - będziemy się tu wspierać nawzajem. Też się boję bo mam już leki wprowadzone i L4...
Dziś jestem strasznie płaczliwa. Okropnie mi z takim nastrojem bo do tej pory byłam w euforii, a tu zmiana o 180 stopni.
 
reklama
Do góry