reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie bój się bo jeszcze nic nie wiadomo. Na staraczkach też nie dawno była taka dziewczyna, która miała wszystko podwyżone i było podejrzenie tokso, a po badaniach wyszło, że jest bezpieczna i to było w miarę "świeże" zachorowanie, ale jednak przechorowanie.
Masz aplikacje z luxmeda? Tam wrzucają wszystkie wyniki i jak lekarz dzwonił to już powinnaś je widzieć. Sprawdź sobie 😉

Mam aplikacje ale muszę po wizycie jutro w recepcji zaakceptować regulamin zeby mieć dostęp
 
reklama
Mam aplikacje ale muszę po wizycie jutro w recepcji zaakceptować regulamin zeby mieć dostęp
Oki. Tak, trzeba podpisać regulamin w recepcji, żeby mieć wyniki w aplikacji.
O której masz wizytę? Nie bój się. Wiem, że latwo powiedzieć, ale dopóki trwa diagnoza to nic nie jest przesadzone. Samo wysokie igm jest tylko podstawą do dalszej diagnostyki 🤗
 
Kotów nie lubię...
Sushi jadłam zanim dowiedziałam się o ciąży
Owoce warzywa zawsze myje. Nie mam pojecia jak to się stało. Ale tak się martwię. Zobaczymy co lekarz jutro powie.
Czytałam że ryby było igG powiększone to że chora była przebyta A że igM obecnie trwa
Nie martw się może przeszłas zaraz przed zajściem w ciążę i jeszcze nie przeszlo do igg. Na pewno będziesz musiała powtórzyć badania. I zobaczysz co Ci lekarz powiedział.
 
Oki. Tak, trzeba podpisać regulamin w recepcji, żeby mieć wyniki w aplikacji.
O której masz wizytę? Nie bój się. Wiem, że latwo powiedzieć, ale dopóki trwa diagnoza to nic nie jest przesadzone. Samo wysokie igm jest tylko podstawą do dalszej diagnostyki 🤗

No jutro mam 12:45
No wszystko się we mnke trzęsie. Mam nadzieję że przeszłam już. Bo będę martwić się już cała Ciążę o zdrowie dziecka
 
No jutro mam 12:45
No wszystko się we mnke trzęsie. Mam nadzieję że przeszłam już. Bo będę martwić się już cała Ciążę o zdrowie dziecka
Oby tak było! Daj znać po wizycie. I spróbuj o tym nie myśleć dopóki nic nie jest jednoznaczne. Ta moja koleżanka, która miała aktywną formę dostawała zastrzyki przez całą ciążę, żeby nie przeszło na dziecko. Potem po urodzeniu robili badania dziecku i było ok. Dziecko ma już roczek. Super się rozwija. Czyli widzisz diagnoza pozytywna, a wszystko i tak się dobrze skończyło.
 
Oby tak było! Daj znać po wizycie. I spróbuj o tym nie myśleć dopóki nic nie jest jednoznaczne. Ta moja koleżanka, która miała aktywną formę dostawała zastrzyki przez całą ciążę, żeby nie przeszło na dziecko. Potem po urodzeniu robili badania dziecku i było ok. Dziecko ma już roczek. Super się rozwija. Czyli widzisz diagnoza pozytywna, a wszystko i tak się dobrze skończyło.

Dziękuję. Jutro napiszę co lekarz powiedział
 
Hej Mamuśki? Jak dziś samopoczucie? Ja dziś poszłam na betę i teraz co 10 minut sprawdzam czy już są wyniki. Zaraz to chyba nie dziecko urodzę a jajo zniosę. Z tego wszystkiego już byłam 3 razy w łazience bo mi się nawet wydawało że nareszcie jest @, ale nadal nic....
 
reklama
Hej Mamuśki? Jak dziś samopoczucie? Ja dziś poszłam na betę i teraz co 10 minut sprawdzam czy już są wyniki. Zaraz to chyba nie dziecko urodzę a jajo zniosę. Z tego wszystkiego już byłam 3 razy w łazience bo mi się nawet wydawało że nareszcie jest @, ale nadal nic....
Ja się dziś super czuje, znowu mnie euforia wzięła i świetnie mi z tym. Bo ostatni tydzień był gorszy i przez to miałam wyrzuty sumienia. Oby wyniki były u Ciebie jak najszybciej 😁
 
Do góry