reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej Mamuśki? Jak dziś samopoczucie? Ja dziś poszłam na betę i teraz co 10 minut sprawdzam czy już są wyniki. Zaraz to chyba nie dziecko urodzę a jajo zniosę. Z tego wszystkiego już byłam 3 razy w łazience bo mi się nawet wydawało że nareszcie jest @, ale nadal nic....

Dzis super, bo zaraz zamawiam paczuche z rossmana 👀 Kupilyscie coś fajnego na szaleństwie promocyjnym?
 
reklama
Ja się dziś super czuje, znowu mnie euforia wzięła i świetnie mi z tym. Bo ostatni tydzień był gorszy i przez to miałam wyrzuty sumienia. Oby wyniki były u Ciebie jak najszybciej 😁
Miałaś wcześniej przeboje z plamieniem to pewnie i na samopoczucie się przełożyło. A teraz jak już się lepiej czujesz to głowa do góry. :) Oby były szybko bo to wszystko odbija się na dzieciach. Nie mogę się na nich w ogóle skupić. Do lekcji z córką nawet nie podchodzę dzisiaj :) nie wiem o której laboratoria wrzucają wyniki. Ale uwazam że 47 zł za takie badanie to trochę przegięcie. U Was też takie ceny? Myślałam że w 30 się zmieszczę
 
Miałaś wcześniej przeboje z plamieniem to pewnie i na samopoczucie się przełożyło. A teraz jak już się lepiej czujesz to głowa do góry. :) Oby były szybko bo to wszystko odbija się na dzieciach. Nie mogę się na nich w ogóle skupić. Do lekcji z córką nawet nie podchodzę dzisiaj :) nie wiem o której laboratoria wrzucają wyniki. Ale uwazam że 47 zł za takie badanie to trochę przegięcie. U Was też takie ceny? Myślałam że w 30 się zmieszczę
Nie orientuję się w cenie u mnie teraz, bo póki co nie robiłam. Z synem będąc w ciąży (4lata temu) płaciłam jak dobrze pamiętam 28zl. Zapewne teraz poszło w górę, ale czy aż dwukrotnie to nie wiem.
 
A ja mam okropna migrene dzisiaj. A tu zadnych lekow wziac nie można. Ajjj
 
Hej dziewczyny,
Przeglądam sobie właśnie wątek i widzę, że większość z Was miała wcześniej wizytę u lekarza. Dzisiaj wychodzi mi 7 tc + 2 a wizytę dopiero 28.05. Nic wcześniej nie udało mi się umówić. Jak tam u Was jest? Też przez tego koronawirusa ciężko się gdzieś umówić na wizytę?
 
Hej dziewczyny,
Przeglądam sobie właśnie wątek i widzę, że większość z Was miała wcześniej wizytę u lekarza. Dzisiaj wychodzi mi 7 tc + 2 a wizytę dopiero 28.05. Nic wcześniej nie udało mi się umówić. Jak tam u Was jest? Też przez tego koronawirusa ciężko się gdzieś umówić na wizytę?

Hej myślę że to dużo zależy od miasta.
 
Hej dziewczyny,
Przeglądam sobie właśnie wątek i widzę, że większość z Was miała wcześniej wizytę u lekarza. Dzisiaj wychodzi mi 7 tc + 2 a wizytę dopiero 28.05. Nic wcześniej nie udało mi się umówić. Jak tam u Was jest? Też przez tego koronawirusa ciężko się gdzieś umówić na wizytę?
U mnie bez problemu, bo to niejako prywatna klinika ale maja podpisana umowe z nfz ;)
 
reklama
Do góry