reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, nie pisałam na forum przez jakieś 2000 postów, tylko podczytywałam :-) To jest mój 15 cykl starań (zaczęliśmy się starać w sierpniu, w listopadzie się udało, ale tylko na chwilę :-( ).
Zrobiłam sobie przerwę forumową, bo wykańczała mnie schiza pseudoobjawów w każdym cyklu, większość z was wie jak to jest...
Dzisiaj mam 31dc - czyli teoretycznie jestem 1-2 dni po terminie @. Boję się testować...

Testuj, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz 😉😉
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.
Potwierdzili wczoraj cp w lewym jajowodzie. Z tego co uslyszalam pęcherzyk 11 mm. Od wczoraj już nic nie jem bo dzis rano mają decydować co zrobić . Wczoraj pobrali mi jeszcze z 6 fiołek krwi . Badali mnie ten na covid . Z krwi test wyszedł negatywny a na wymaz z gardła się czeka ok 2 dni . Ciekawe ile tu będę wolałabym już iść do domu .
Trzymaj się mocno, obyś jak najszybciej wyszła do domu
 
Dam znać co powie lekarz po wizycie. U mnie wszystko się posypało po poronieniu, wcześniej cykle 28 dniowe, regularne, potwierdzona owulacja. Udało się zajść w ciążę w 4 miesiącu starań. Niestety okazało się w 8tc że jajo jest puste. Po poronieniu pierwsza @ wywoływana tabletkami antykoncepcyjnymi -51 dc. Drugi cykl 43 dni, jakoś samo przyszło, ale cykl bezowulacyjny. Kolejny też bez owulacji i trwał 48 dni z tym że od 38 dc brałam Duphaston na wywołanie. Także same przeboje mam od stycznia. Mam nadzieję że w końcu to następne pół roku tego niezbyt szczęśliwego 2020 roku będzie bardziej optymistyczne.
O dziwo tylko androstedion wyszedł w górnej granicy normy, żadnego łysienia, czy nadwagi jakiejś strasznej. Raczej BMI mam w normie. Jedyne co to męczy mnie trądzik, a raczej takie podskórne pryszcze. Co pewnie też ma coś wspólnego z tymi wszystkimi zawirowaniami.

Nie mów że się posypało, ja patrząc na twoje wyniki myślę że to poronienie to był znak- skoro jajo puste to mogłaś je zawsze mieć puste. Wiec każdy cykl był do dupy.
Ja miałam też super cykle co 30 dni zaczęliśmy się starać wydluzyly się i byly bardzo różne ale zawsze powyżej 40 dni... zdiagnozowali PCOS, dostalam metformine suplement OVULOMED MAX, eutyrox biore od zawsze bo mam zdiagnozowane hasimoto i owu wrocila w ciągu miesiąca! Cykle znów regularne co 28-30 dni.
Ale to że staramy się od 18 miesiecy to teraz wiemy że trzeba naprawić mojego M., który ciagle żył myślą że to nie jego wina i że u niego wszystko ok.
Dasz radę! Ja przy tym PCOS gdy robie testy ovu ciesze się jak glupia
 
Testuj, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz 😉😉
A widzisz, ja tak się boję, że nie chcę się dowiedzieć chyba...
Ostatnio tak się cieszyłam, a po tygodniu... :-( :(
Z drugiej strony, zdarzały mi się już cykle 35 dniowe, a w tym cyklu w ogóle nie zwracałam na nic uwagi
i nie wiem kiedy dokładnie była owu. Generalnie zaczęłam się oswajać z myślą, że w moim wieku może już być za późno na dziecko.
Więc jeszcze poczekam z testowaniem kilka dni ;-)
Cały czas mam wrażenie, że za chwilę @ przyjdzie.
Miłego dnia dziewczyny !!!
 
Cześć dziewczyny! W tej grupie jestem nowa:) u mnie podejrzenia pcos, nieregularny okres I brak owulacji [emoji2957] cóż została pojeta decyzja że zaczynamy się starac od listopada Ale mam takie pytanie bo ja już zaczynam świrować [emoji23] czy bierzecie jakieś witaminy bądź coś takiego? Chciałabym wzbogacić mój organizm może szansę wzrosną:)
Witaj. Obyś tu nie za gościła na dlugo[emoji6]
Ja zażywam na nieregularne miesiączki ovulomed max 1x1 saszetki (pije dopiero nie cały miesiąc), biorę olej z wiesiołka w kapsułkach od 1dc do owu 2x1 rano, wit d3, wit z grupy B w formie aktywnej 1x1 i wieczorem acard 1x1 i czekam na berberyne.
 
Dziewczyny a czy jeśli wyszła mi ta mutacja mthfr to czy przy staraniach powinnam brać profilaktycznie acard? Tak czytam was i chyba większość przy mutacji to bierze. Moj lekarz nic o tym nie wspomniał więc teoretycznie powinnam dać sobie spokój ale jednak nie daje mi to spokoju.
 
Dziewczyny a czy jeśli wyszła mi ta mutacja mthfr to czy przy staraniach powinnam brać profilaktycznie acard? Tak czytam was i chyba większość przy mutacji to bierze. Moj lekarz nic o tym nie wspomniał więc teoretycznie powinnam dać sobie spokój ale jednak nie daje mi to spokoju.
Ja nie badałam czy mam tą mutacje ale moja dietetyczka pow że 80% kobiet z IO ma ta mutacje i powinno się brać kwas foliowy forma aktywna 0.4 i b12 metylokobalamina. Ja biorę też acard 1x1 ale na własną rękę ponieważ nie miałam robionej krzepliwość krwi a mam 5 strat za sobą.
 
Dzień dobry dziewczynki.
Potwierdzili wczoraj cp w lewym jajowodzie. Z tego co uslyszalam pęcherzyk 11 mm. Od wczoraj już nic nie jem bo dzis rano mają decydować co zrobić . Wczoraj pobrali mi jeszcze z 6 fiołek krwi . Badali mnie ten na covid . Z krwi test wyszedł negatywny a na wymaz z gardła się czeka ok 2 dni . Ciekawe ile tu będę wolałabym już iść do domu .
Ale dostaniesz lek czy raczej laparoskopia?
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.
Potwierdzili wczoraj cp w lewym jajowodzie. Z tego co uslyszalam pęcherzyk 11 mm. Od wczoraj już nic nie jem bo dzis rano mają decydować co zrobić . Wczoraj pobrali mi jeszcze z 6 fiołek krwi . Badali mnie ten na covid . Z krwi test wyszedł negatywny a na wymaz z gardła się czeka ok 2 dni . Ciekawe ile tu będę wolałabym już iść do domu .
Trzymaj się dziewczyno, wiem przez co przechodzisz. Trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie.
 
Do góry