reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny a tak w ogóle, które z Was starają się o pierwszą dzidzie? 😉
Ja mając 22 lata w tym roku.. Miało być planowanie za 2 lata po ślubie Ale cóż zaczął się cykl po 60 dni, pcos, nie mam owulki od blisko roku.. I razem z narzeczonym zaczynamy pomimo młodego wieku wolę mieć chociaż jedno niż później wcale :)
 
Chyba nie jest, źle z Twoja waga, ja leży, wzroście 164cm marzyłam żeby dobić 50 kg, przeważnie mija waga to 43-45kg i tak zaczynałam z ciążami
 
reklama
Przeważnie tak i on jest, uważany jako negatywy. Mi caky czas takie wychodzą i przed owulacja staje się bardziej ciemniejsza
Hej dziewczyny:)
Z racji ze ja z testami owulacyjnymi nie mam za wiele wspolnego jeszcze;) Czy na nich zawsze jest druga kreska widoczna?
IMG_20200622_083412.jpeg
 
Do góry