reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dopiero raczkuję na tym forum mam otworzyc osobny post z pytaniem na temat klinki??
Nieee, tutaj pytaj... Ja do Krakowa mam bardzo daleko, ale dziewczyny z tych okolic może podpowiedzą jakąś dobrą klinikę do której byś miała blisko, sama też możesz poszukać, teraz mamy takie czasy że każdy wystawia opinie więc wiele da się dowiedzieć o danej klinice, ja sama jak szukałam to jak poczytałam opinie o klinice z mojego miasta Ti zrezygnowałam i znalazłam w innym mieście, dużo drożej, z dojazdami czasem był problem ale nie żałuję bo się udało a to są i tak takie pieniądze, że nie warto oszczędzać
 
reklama
Tylko uważaj na siebie i na kropeczka w tej pracy... Wiadomo że nie można przesadzać i chuchać i dmuchać ale nie można też szaleć, nie daj się w tej robocie wykorzystywać! 😘😘
U mnie chwilowo nic się nie dzieje, muszę odczekać do następnej @ a potem w kolejnym cyklu jadę na tabsach i po ostatniego mojego śnieżnego dzieciaczka, oby tym razem się powiodlo😁😁

Trzymam mocno kciuki aby wszystko się powiodło 😘😘😘
 
Nieee, tutaj pytaj... Ja do Krakowa mam bardzo daleko, ale dziewczyny z tych okolic może podpowiedzą jakąś dobrą klinikę do której byś miała blisko, sama też możesz poszukać, teraz mamy takie czasy że każdy wystawia opinie więc wiele da się dowiedzieć o danej klinice, ja sama jak szukałam to jak poczytałam opinie o klinice z mojego miasta Ti zrezygnowałam i znalazłam w innym mieście, dużo drożej, z dojazdami czasem był problem ale nie żałuję bo się udało a to są i tak takie pieniądze, że nie warto oszczędzać
Ja do krakowa mam 80 km
 
reklama
Ja do krakowa mam 80 km
Do Katowic masz blisko widzę, poczytaj sobie o Bocian Katowice, ja chciałam tam podchodzić że względu na to że pracuje tam moja doktor - dr. Cybu. lska, która leczyła mnie w Manchesterze bo ja mieszkam w UK, ale zdecydowałam się na Bociana ale w Warszawie bo duuuuzo bliżej...
Może ktoś jeszcze coś poleci to sobie popatrz i może coś wybierzesz
 
Do góry