reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak ten lek jest przechowywany w lodówce 😉, oczywiście ze tak, to jest zastrzyk hormonalny do stymulacji in vitro, a dokładniej folitropina alfa, ale ja nic takiego nie pisałam o lekarzu 🤔, pisałam wcześniej, że mialam in vitro w lutym niestety nie udane, i ten 1 zastrzyk mi został, mieszkam w uk tu pierwsze in vitro mielismy za darmo dostajesz torbę z lekami i tyle, po transferze, czeka sie 14 dni robi test ciążowy, i odsyła im formularz czy jest pozytywny czy negatywny, odesłałam że negatywny, otrzymalam od nich tylko list, że im przykro i na tym koniec z ich strony, lekarza awojego też nie miałam, na kazdej wizycie był ktoś inny, a lekarz rodzinny rozkłada ręce i nie wie wiec wątpię że pani w aptece będzie wiedzieć. Pytanie zgadzam się powinno być głównie do lekarza, ale tak jak już wyżej napisałam, nie mam tu możliwości dowiedzieć się, a tutaj na forum jest mnóstwo kobiet, które są były lub będa w trakcie procedury, więc pomyślałam że może ktoś będzie wiedział, zwłaszcza, że widziałam posty lekarzy na innych wątkach, nie uważam że to coś złego zapytać, najwyżej nie uzyskam odpowiedzi 🙂, także dziękuję Ci bardzo, a i już się dowiedziała co powinnam zrobić, właśnie od osoby z forum
To nic złego się pytać;-) ale wydaje mi się ze nie powinnismy udzielać takich rad :-) a o lekarzu to mówiłam w innym kontekście:p
 
reklama
Poczytałam o specjalistach i nie wiem czy oni naprawdę znają się na in vitro. Weź dokumentacje medyczną i podejdź do innej kliniki. Proces zapłodnienia i hodowla wymaga doświadczonego embriologa. Można komórkę uszkodzić tak samo zarodek. Pójdź na konsultacje gdzie indziej.
 
Poczytałam o specjalistach i nie wiem czy oni naprawdę znają się na in vitro. Weź dokumentacje medyczną i podejdź do innej kliniki. Proces zapłodnienia i hodowla wymaga doświadczonego embriologa. Można komórkę uszkodzić tak samo zarodek. Pójdź na konsultacje gdzie indziej.
Dzięki Kochana tak zrobię! W sobotę mam wizytę podpisuje sobie pytania i o wszystko się wypytam. Powiedz mi a wiesz może jak mogę pomóc mojeju M jakieś witaminy suplementy z jego badan wynika ze ma oliigosperię ciężką! 😔
 
Dziewczyny jutro wizyta, drugie usg. Jak nie dostanę zawału przed to będzie dobrze bo od tygodnia ustały mi wszystkie objawy😣😣 Z drugiej strony gdyby padly teraz 2 babelki a były juz serduszka to nie wiem co mam w tej immunologii ze dwa poszły...to będzie 8 tydzien.
 
reklama
Dziewczyny melduję dziś 3 dpt. Nic się ze mną nie dzieje czasem trochę brzuch boli jak na okres. Betę postanowiłam zrobić w piątek to będzie 7dpt. Wytrzymam mam nadzieję, weekend mi szybko zleciał a do następnego poniedziałku nie chce czekać.
 
Do góry