reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny melduję dziś 3 dpt. Nic się ze mną nie dzieje czasem trochę brzuch boli jak na okres. Betę postanowiłam zrobić w piątek to będzie 7dpt. Wytrzymam mam nadzieję, weekend mi szybko zleciał a do następnego poniedziałku nie chce czekać.
Mialam tak samo bol jak na okres ale po tygodniu przeszło. Mi się nie udało! Ale za Ciebie trzymam kciuki bedzie dobrze 😉✊
 
Dziewczyny jutro wizyta, drugie usg. Jak nie dostanę zawału przed to będzie dobrze bo od tygodnia ustały mi wszystkie objawy😣😣 Z drugiej strony gdyby padly teraz 2 babelki a były juz serduszka to nie wiem co mam w tej immunologii ze dwa poszły...to będzie 8 tydzien.
Będzie dobrze. Ja też aktualnie nic nie czuję. A my z tego samego dnia transfery mamy 😊 będzie dobrze.
 
9dpt :) wciąż nie mogę uwierzyć, płaczę ze szczęścia, że doszliśmy tak daleko i ogromnie się boję, że to jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek radość, że ta bajka przecież zaraz może się skończyć... :(
Nie pozwalaj lękom odebrać radość. Przecież wszystko się może skończyć.... Nawet życie ... Niespodziewanie i w każdej chwil. Szkoda więc czasu na lęki. Raduj się bo zaszłas tak daleko. Innej drogi do marzenia nie ma. Krok po kroku przez nią przyjdziesz. Odwagi
 
Dzięki Kochana tak zrobię! W sobotę mam wizytę podpisuje sobie pytania i o wszystko się wypytam. Powiedz mi a wiesz może jak mogę pomóc mojeju M jakieś witaminy suplementy z jego badan wynika ze ma oliigosperię ciężką! 😔
Mój M dostawał końskie dawki suplementów, tylko wszystko łykał oddzielnie, nie żaden kompleks witamin... Było widać poprawę co do ilości, ale miał słabe HBA więc przestaliśmy się łudzić, że naturalnie się uda... Załączam zalecenia co miał brać... IMG_20200817_201546.jpg
 
reklama
Do góry