reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Gunka, MamaChlopakow, ja wlasnie ściągam i widzę, że mam mało pokarmu. Ściągnełam po pięciu godzinach, to mialam 70ml, a po trzech godzinach tylko 40ml z obu piersi razem.
 
reklama
Gunka, MamaChlopakow, ja wlasnie ściągam i widzę, że mam mało pokarmu. Ściągnełam po pięciu godzinach, to mialam 70ml, a po trzech godzinach tylko 40ml z obu piersi razem.
Ale rocznym odciągasz? Elektrycznym pewnie było by więcej. Ja tak co dwie godz ściągam po 80, 90 czasami po 100ml. Ale mi też się wydaje że to mało w porównaniu do tego ile mój mały je
 
Ręcznym. Ale mialam wrażenie, że jak mały jadł to łykał cały czas i czułam, że leci mleko
To może to tylko takie chwilowe. Ja też na początku jak zaczęłam odciągac to miałam mniej. Jeszcze mówiłam do męża że będziemy musieli przejść na mm bo pokarm mi się kończy. A później mi tak podskoczylo do tych 90ml i tak się utrzymuje. Nie wiem jak długo ale narazie jest. Chciałabym małego tak chociaż do dwuch miesięcy karmic tym moim mlekiem ale co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia. Puki co leci nam 5tydzien
 
To może to tylko takie chwilowe. Ja też na początku jak zaczęłam odciągac to miałam mniej. Jeszcze mówiłam do męża że będziemy musieli przejść na mm bo pokarm mi się kończy. A później mi tak podskoczylo do tych 90ml i tak się utrzymuje. Nie wiem jak długo ale narazie jest. Chciałabym małego tak chociaż do dwuch miesięcy karmic tym moim mlekiem ale co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia. Puki co leci nam 5tydzien

Ja jakieś 2tyg.temu ściągałam 100ml, dlatego się dziwię co jest grane. Ehhh my matki już nigdy spokoju nie zaznamy 😅
 
reklama
U nas wczoraj była położna i stwierdziła że mała ładnie przybiera, urodziła się z wagą 3.400 a w 9 dobie ma 3.475 także mleka mam niby wystarczająco ale mam wrażenie, że nic innego nie robię tylko karmie w ciągu dnia. Ale nocki są w miarę także i tak nie narzekam. ☺️ Mała śpi z nami, w łóżeczku od razu się wybudza...
 
Do góry