reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Gratuluje Wam i zazdroszcze, u mnie to sie chyba przeciagnie do lipca bo szyjka wysoko, twarda, zamknieta, nic na nią nie działa... spytam w czwartek na wizycie czy moge stosowac ananasa, wiesiolka itp bo po tych ostatnich problemach z sercem dziecka nie moge jesc swiezych owocow, pic herbat ech...
Z tego co wiem akurat herbata z lisci malin i tak nie dziala na wywolanie porodu, ewentualnie wzmacnia miesnie macicy. Ja sie zastanawiam nad wiesiolkiem dopochwowo, ananasami i daktylami. Wolalabym tez urodzic wczesniej bo dziecko zaczelo rosnac troszke za bardzo i obawiam sie ze go nie wypchne, albo glowka ugrzeznie w kanale rodnym.
A jak samopoczucia Wasze bo ja to sie stresuje bardzo a dopiero 37+0 o_O
 
Ja te dziś 37+0 i od tygodnia pije litrami herbatkę z liści malin, od 3 dni daktyle i dziś wjechał ananas caaaaaly na raz [emoji23] mały w 33 tygodniu ważył 2500g więc mam nadzieję że za dużo nie przybrał, w czwartek wizyta [emoji3059]
 
Ale cisza na morzu…jak tam, pijecie herbatkę z liści malin? Jecie ananasa? Czy uważanie ze to nie działa? Ja mam dziwny objaw, budzę się o 5 rano i muszę zjeść selera naciowego gdzie wcześniej go w ogóle nie jadłam 😂🤷‍♀️
Ja od wczoraj próbuje różnych technik przyspieszających poród, myślę że 38tc już mogę... Chodzę na spacery, uprawiam sex, masuje sutki lakratorem, dziś pojawiła mi się wydzielina żółtawa, poza tym nic się nie dzieje
 
Ale cisza na morzu…jak tam, pijecie herbatkę z liści malin? Jecie ananasa? Czy uważanie ze to nie działa? Ja mam dziwny objaw, budzę się o 5 rano i muszę zjeść selera naciowego gdzie wcześniej go w ogóle nie jadłam 😂🤷‍♀️
Ja nie robię nic co podobno wywołuje poród. Zdaję się na moją córeczkę 😁 Ale nie powiem, martwię sie troszke, bo nic się nie dzieje, a termin mam na niedzielę... Mała jest o wiele mniej ruchliwa, już nie fika koziołków, pewnie jest jej bardzo ciasno.
 
Ja mam termin na czwartek, a z prenatalnych wczoraj był i też zupełnie nic się nie dzieje [emoji2356]
Ja nie robię nic co podobno wywołuje poród. Zdaję się na moją córeczkę [emoji16] Ale nie powiem, martwię sie troszke, bo nic się nie dzieje, a termin mam na niedzielę... Mała jest o wiele mniej ruchliwa, już nie fika koziołków, pewnie jest jej bardzo ciasno.
 
reklama
Do góry