reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

smutno mi się to czyta.. :frown:wspieram Cię wirtualnie. Nie wolno tracić nadziei!
Spróbuj spokojnie poczekać do poniedziałku, nie stresuj się i korzystaj z weekendu :wink: trzymamy kciuki za Ciebie kochana! za Twoje II kkr

Dziewczyny, pytanie do tych co się szczepiły na koronawirusa.
Czy opóźniło wam to okres ?
Dzisiaj 35dc okresu nie ma , test w 32dc negatywny
 
reklama
Witam Was kochane kobietki ❤️ Na imię mi Kasia, lat 39 🙂. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Aktualnie staram się o drugie dzieciątko, mam już syna w wieku 14 lat. Od około pół roku starania są "intensywne", natomiast ogólnie trwają już ponad rok. Jeszcze tydzień temu byłam już prawie pewna że się udało, bo wszystkie objawy na to wskazywały. Nawet mój mikroskop owulacyjny zaszalał pokazując w teście ze śliny non stop paprocie, praktycznie cały cykl, który trwa u mnie 27/28 dni (dla niewtajemniczonych 😃 paprocie wskazują zbliżającą się owulację). Pół cyklu bolał mnie też brzuch, no i to "przeczucie" przede wszystkim (dodam, że ogólnie rzecz biorąc na spokojnie podchodzę do tematu i staram się nie nakręcać, gdyż akceptuję każdą możliwość). Zakończyło się to tak że w niedzielę dostałam miesiączkę. Przyznam że dziwna trochę była, ponieważ pod koniec 3 dnia zaczęła się kończyć (zawsze tak to u mnie wyglądało) a tu nagle niespodzianka bo 4 dnia lunęło ze mnie na nowo. Zrobiłam dziś badania hormonalne bo troszkę dziwnie to wygląda i również dzisiaj mam wizytę u ginekologa 🙂 Wybaczcie mi moje wypracowanie 😃 Ściskam Was i życzę owocnych cykli 😃❤️
 
Hej.
Powielam swoje pytanie z innego forum.
Dziewczyny czy przy braniu clostilbegyt cykle się wydłużają ? Zawsze miałam 28 dniowe cykle. Niby tylko dwa dni spóźnienia ale myślę czy to przez przesunięta owu czy clostilbegyt moze rozregulować cykl miesiączkowy ? 🤔
 
reklama
Do góry