reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe dwie kreski 🤞❤️

Który dzidziuś jest wyczekiwany?

  • 1

    Głosów: 21 75,0%
  • 2

    Głosów: 3 10,7%
  • 3

    Głosów: 3 10,7%
  • 4

    Głosów: 1 3,6%
  • 5

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    28
reklama
Nie naśmiewam się.
Stwierdziłam fakt. 2 dni temu rozwazalysmy już o Twoich cieniach i nawet była jedna taka co widziała wyraźną kreskę.
Poradziłyśmy Ci żebyś powtórzyła po 2 dniach i to zrobiłaś więc super natomiast niestety w dalszym ciągu nic nie widać.
W przypadku testów ciążowych najważniejsze jest określić ile jesteś dni po owulacji tym bardziej jeśli cykle są nieregularne.
Ja raz miałam owu w 19 dc i test był pozytywny już w 30 dniu cyklu,a innym razem owulacja była dopiero w 35 dc więc test zrobiony w 30 nie miał szansy nic pokazać.
To wszystko nie wyklucza tego, że być może jesteś w ciąży. Natomiast pewne jest, że 2 dni temu test nie miał szansy być ani trochę pozytywny bo po 2 dniach już by wtedy była normalną krecha
Mam nieregularne cykle, a forum nie jest miejscem naśmiewania się z innych. Życzę Ci powodzonka jeśli się starasz.
 
Wczoraj w 26 dniu cyklu 🙈
Ogromny szok, bo to był pierwszy miesiąc starań w dodatku przy stwierdzonym PCOS - bez leków i z wynikami poniżej normy. Dzis beta i progesteron. Nie moge dojść do siebie po takim widoku. Dałabym sobie rękę obciąć, że wyjdzie biel vizira.
Ja pikole, jakie tłuściochy!!! Aż jestem ciekawa jaką masz betę 😁😳 pochwal się koniecznie jak będziesz mieć wynik. Ja swoich kresek nie musiałam się dopatrywać i myślałam że beta będzie dość wysoka ale okazało się że tylko 158. Na szczęście przyrost po 48h prawidłowy więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🥰
Hej kochane czy widzicie tu jakiś cień?
Ja niestety nie widzę 😔
 
reklama
Beta 3020!! Jakim cudem w 26 dniu cyklu.
Progesteron 20 wyszedł, to ok?
najgorzej ze nie ma nawet terminów do mojej lekarki na teleporadę do konca lipca 😣
Ojej, strasznie wysoka 🙈 ale możliwe że miałaś owulację wcześniej niż myślałaś. Do tego mogło dojść dość szybko do zagnieżdżenia i beta zaczęła się szybko wydzielać i rosnąć jak szalona 😁
 
Do góry