reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety hcg.

Iść jeszcze w tym tygodniu czy następnym najlepiej?
Trudno mi cokolwiek doradzić. Ja bym popytala wśród znajomych o jakiegoś naprawdę dobrego lekarza, skonsultowała się z nim. Jeżeli ta babeczka u której byłaś ma dobry sprzęt i nic nie widziała to nie wiem czy jest sens iść znów w tym tygodniu.
Edit , z drugiej strony mogła tylko gadać że sprzęt jest ok a w rzeczywistości mógł to byc już zabytek.
 
reklama
Może ktoś jeszcze się wypowie..
Wczoraj na usg pusty pęcherzyk ciążowy. Według om 6+1 , na usg ciąża młodsza. Według ginekolog 4tc. Zrobiłam bete jak mi radziła. Wynik na zdjęciu. Czy przy takiej wartości zarodek powinien już być ? Odchodzę od zmyslow czy ciąża się zatrzymała. Powtórzyć bete czy czekać na usg?
Co prawda ja Betę badałam do wartości 2500 potem stop . Ale wydaje mi się ze przy takich wartościach jakie masz Ty powinno byc już serduszko . Może ginekolog miał słaby sprzęt ? Na tym etapie ciąża rozwija się bardzo szybko i z dnia na dzień dużo się zmienia .
 
Trudno mi cokolwiek doradzić. Ja bym popytala wśród znajomych o jakiegoś naprawdę dobrego lekarza, skonsultowała się z nim. Jeżeli ta babeczka u której byłaś ma dobry sprzęt i nic nie widziała to nie wiem czy jest sens iść znów w tym tygodniu.
To jest zdjęcie tego jej sprzętu. Ja nie mam pojęcia czy on jest dobry czy nie.. Poszłam prywatnie z myślą,że jak place to mają dobry sprzęt
 

Załączniki

  • Screenshot_20210629-192935_Facebook.jpg
    Screenshot_20210629-192935_Facebook.jpg
    158,9 KB · Wyświetleń: 133
Nie mam,miała przeanalizować wynik bety i mi napisać. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie,ale byłam na usg na nfz tydzień temu. Nie było nawet pęcherzyka jeszcze
Dlatego czasem nie ma sensu latać do ginekologa odrazu jak się dowiesz o ciąży . To nie potrzebny stres - najlepiej wybrać się ok 7,8 tygodnia wtedy i zarodek i serduszko jest widoczne
 
reklama
Ja byłam w 6+2 i lekarz nastraszył mnie pustym jajem, że nawet nie widzi pęcherzyka zoltkowego. Następnego dnia zrobiłam betę i wyszła 27850. Nie dało mi to spokoju i na kolejny dzień umówiłam się do innego lekarza a tam pęcherzyk zoltkowy, zarodek prawie 0,5 cm i serduszko.
Ja na Twoim miejscu poszlabym dla pewności do innego lekarza.
 
Do góry