reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety hcg.

Ja byłam w 6+2 i lekarz nastraszył mnie pustym jajem, że nawet nie widzi pęcherzyka zoltkowego. Następnego dnia zrobiłam betę i wyszła 27850. Nie dało mi to spokoju i na kolejny dzień umówiłam się do innego lekarza a tam pęcherzyk zoltkowy, zarodek prawie 0,5 cm i serduszko.
Ja na Twoim miejscu poszlabym dla pewności do innego lekarza.
Dzięki, tak zrobię,nic zaszkodzi 🤷‍♀️
 
reklama
Mi przy pustym jaju płodowym od początku beta rosła słabo aż doszła do 11 tysięcy i zaczęła spadać a Ty masz dość ładny przystost chociaż jak wszyscy wiemy każda ciąża jest inna chociaż jak to faktycznie 4 tc to masz jeszcze czas ale z drugiej strony przy takim wyniku powinni być coś widać
 
Mi przy pustym jaju płodowym od początku beta rosła słabo aż doszła do 11 tysięcy i zaczęła spadać a Ty masz dość ładny przystost chociaż jak wszyscy wiemy każda ciąża jest inna chociaż jak to faktycznie 4 tc to masz jeszcze czas ale z drugiej strony przy takim wyniku powinni być coś widać
No właśnie...Nie wiadomo co myśleć. Zostaje dostać się gdzieś do lekarza
 
Tez bym skonsultowała z innym lekarzem autorko wątku i nie stresuj się , wiem łatwo się mówi ale niestety wpływu na to nie masz 😏💕
 
U mnie z om 5+4 z usg wychodziło 6+0 i był pusty pęcherzyk o wymiarze 1.3cm, lekarz kazał zbadać betę i było ponad 16 tys., po dwóch dniach ponad 30 tys. Na kolejną wizytę poszłam po niecałych 2 tygodniach i już było wszystko ładnie widać.
Sprzęt ze zdjęcia w porównaniu z tym u mojego gina nie wygląda super nowocześnie więc może po prostu nie wyłapał...
 
reklama
U mnie z om 5+4 z usg wychodziło 6+0 i był pusty pęcherzyk o wymiarze 1.3cm, lekarz kazał zbadać betę i było ponad 16 tys., po dwóch dniach ponad 30 tys. Na kolejną wizytę poszłam po niecałych 2 tygodniach i już było wszystko ładnie widać.
Sprzęt ze zdjęcia w porównaniu z tym u mojego gina nie wygląda super nowocześnie więc może po prostu nie wyłapał...
Takich historii mi trzeba 😊
Byłam na becie po 48h,o 16 wizyta więc myślę coś więcej sie dowiem
 
Do góry