reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, negatywny test, pozna owulacja

reklama
Wylicza mi kalendarzyk
W takim razie nie jest to żadne potwierdzenie owulacji. Kalendarzyk to tylko statystyka. Pewnie owulacja się przesunęła i o tyle samo dni przesunie się wystąpienie miesiączki. Pójdź do lekarza za kilka dni, jeśli okres nadal będzie się spóźniać. Jeśli testy masz negatywne to objawy nie są objawami ciążowym.
 
W takim razie nie jest to żadne potwierdzenie owulacji. Kalendarzyk to tylko statystyka. Pewnie owulacja się przesunęła i o tyle samo dni przesunie się wystąpienie miesiączki. Pójdź do lekarza za kilka dni, jeśli okres nadal będzie się spóźniać. Jeśli testy masz negatywne to objawy nie są objawami ciążowym.
Dostałam właśnie okres, ciekawa jestem czy będzie taki jak zawsze czy to jakieś plamienie
 
Do góry