reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Dziewczyny gdzie Wy widzicie dwie kreski? Test jest ewidentnie negatywny, nawet w mocnym przybliżeniu nic nie widać.
Z reguły nie robię takich rzeczy ale kreska jest. Nie wiem czy fabryczna czy testowa jednak przebija i widzę ja bez okularów 🤣🤦😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210719-102110_Gallery.jpg
    Screenshot_20210719-102110_Gallery.jpg
    204,5 KB · Wyświetleń: 247
Czekam na razie do okresu :) Nie sprawdzałam kolejnymi testami, bo wiem że nie ma po co :) narazie ból podbrzusza ustał. W sobotę miałam brązowe plamienie. Ale nic się nie rozkręciło :)
2 lata temu miałam podobną sytuację, ale nie będę zapeszać. Co ma być to będzie :)
 
Niby coś delikatnie przebija, ale pinki lubią pokazywać kreskę fabryczną, więc ja bym uznała go za negatywny. Zrób za parę dni kolejny (najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki) ale o czułości 10.
Z tymi testami o wyższej czułości to różnie bywa. Moje doświadczenie pokazuje, że mniej czuły test lepszej firmy szybciej wykaże ciążę, niż czulszy test gorszej firmy. Trochę mnie to zdziwiło, bo generalnie myślałam zawsze, że testy między sobą się różnią głównie obudową, ale jednak nie. Przez 3 dni z rzędu robiłam z tej samej próbki moczu 2 testy: jeden Clearblue o czułości 25, drugi kupiony w sklepie Aktion o czułości 10. W piątek (na tydzień przed spodziewaną miesiączką) tańszy test o czułości 10 pokazał takiego ledwie widocznego bledziocha, jak na zdjęciu autorki postu, a test Clearblue dał bladą, ale jednak widoczną gołym okiem kreskę. W sobotę na teście z Aktion już lepiej było widać, ale na teście Clearblue jeszcze lepiej. A wczoraj na tym czulszym teście nadal bledziutka kreska, a na teście o czulości 25 już zupełnie wyraźna druga kreska - jeszcze nie tak ciemna, jak kreska kontrolna, ale wynik wyraźnie pozytywny.
 
Ostatnia edycja:
Z tymi testami o wyższej czułości to różnie bywa. Moje doświadczenie pokazuje, że mniej czuły test lepszej firmy szybciej wykaże ciążę, niż czulszy test gorszej firmy. Trochę mnie to zdziwiło, bo generalnie myślałam zawsze, że testy między sobą się różnią głównie obudową, ale jednak nie. Przez 3 dni z rzędu robiłam z tej samej próbki moczu 2 testy: jeden Clearblue o czułości 25, drugi kupiony w sklepie Aktion o czułości 10. W piątek (na tydzień przed spodziewaną miesiączką) tańszy test o czułości 10 pokazał takiego ledwie widocznego bledziocha, jak na zdjęciu autorki postu, a test Clearblue dał bladą, ale jednak widoczną gołym okiem kreskę. W sobotę na teście z Aktion już lepiej było widać, ale na teście Clearblue jeszcze lepiej. A wczoraj na tym czulszym teście nadal bledziutka kreska, a na teście o czulości 25 już zupełnie wyraźna druga kreska - jeszcze nie tak ciemna, jak kreska kontrolna, ale wynik wyraźnie pozytywny.

Różnie bywa z tymi czułymi testami. Ja teraz robiłam przez 3 dni z rzędu po 2 testy, za każdym razem oba z tej samej próbki moczu. Jeden o czułości 10mlU kupiony w sklepie Aktion, a drugi Clearblue o czułości 25mlU. Za każdym razem ten mniej czuły, Clearblue pokazał wyraźniejszą kreskę, niż ten niby bardziej czuły. W piątek testowałam się pierwszy raz i na teście z Aktion praktycznie nic nie wyszło, poza taką ledwie widoczną kreską, jak na zdjęciu autorki, a na teście Clearblue kreseczka była słaba, ale nie miałam żadnych wątpliwości, że ją widzę. W sobotę już były wyraźniejsze kreski na obu testach, ale na teście Clearblue byłam mocniejsza, niż na tym czulszym. A w niedzielę test Clearblue już wyszedł wyraźnie bezdyskusyjnie pozytywny, podczas gdy test o czułości 10mlU nadal bardzo blada i cieńka druga kreska.
Dlatego ja poleciłam konkretne test - pink 10 strumieniowy i facelle 10 strumieniowy. Te są dobre. :) Z action testów nie znam.
 
reklama
Do góry