reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard w ciąży

Dołączył(a)
20 Lipiec 2021
Postów
3
Hej jestem tutaj nową.. proszę podzielcie się swoimi przeżyciami z przyjmowaniem acartu w ciazy , jestem po 3 poronieniach ostatnio trafiłam do szpitala z powodu plamienia przy wypisie dostałam acartu ale wogule nie wiem dlaczego pomocy
 
reklama
Hej mi gin powiedział że Acard w ciaży jest zalecany szczególnie po poronieniach bo czesto dochodzi do zakrzepu u płodu i to jest powodem wielu wczesnych poronień. Ja Acard przyjmuje ze względu na żylaki i mam odstawić po 36 tygodniu ciąży .
 
Hej jestem tutaj nową.. proszę podzielcie się swoimi przeżyciami z przyjmowaniem acartu w ciazy , jestem po 3 poronieniach ostatnio trafiłam do szpitala z powodu plamienia przy wypisie dostałam acartu ale wogule nie wiem dlaczego pomocy
Przy 3 poronieniach to sytuacja podchodzi pod poronienia nawykowe które trzeba zdiagnozować - być może to genetyka a może mutacja genów w kierunku trombofilii, acard i heparyna są przy zakrzepach które bardzo często nieleczone powodują poronienia. Zajrzyj może na wątek ciąza po poronieniu - ta dziewczyny mają bardzo dużą wiedzę i mogą Ci sporo podpowiedzieć. Twój ginekolog nie widzi problemu w 3 poronieniach? Nie skierował Cię na badania?
 
Przy 3 poronieniach to sytuacja podchodzi pod poronienia nawykowe które trzeba zdiagnozować - być może to genetyka a może mutacja genów w kierunku trombofilii, acard i heparyna są przy zakrzepach które bardzo często nieleczone powodują poronienia. Zajrzyj może na wątek ciąza po poronieniu - ta dziewczyny mają bardzo dużą wiedzę i mogą Ci sporo podpowiedzieć. Twój ginekolog nie widzi problemu w 3 poronieniach? Nie skierował Cię na badania?
Wiesz 1 poronienie to miałam puste jajo plodowe a pozostałe 2 to biochemiczne lekarz stwierdził że te biochemiczne to problem z partnerem bo komórki źle się dzielą i jak już daliśmy sobie spokój z mężem to się udało ale od początku lekarz mnie poinformował ze ciąża jest zagrożona z "urzedu" bo to już czwarta ciąża i dziwi mnie to że jeżeli Acard pomaga to czemu nie dostałam go wczesniej
 
Wiesz 1 poronienie to miałam puste jajo plodowe a pozostałe 2 to biochemiczne lekarz stwierdził że te biochemiczne to problem z partnerem bo komórki źle się dzielą i jak już daliśmy sobie spokój z mężem to się udało ale od początku lekarz mnie poinformował ze ciąża jest zagrożona z "urzedu" bo to już czwarta ciąża i dziwi mnie to że jeżeli Acard pomaga to czemu nie dostałam go wczesniej
Myślę że może dlatego że jeśli jesteś młoda a ciąże kończą się na tym etapie to lekarze machają na to ręką na zasadzie 'natura robi swoje'. Ja na Twoim miejscu poszłabym do jakiegoś sensownego ginekologa może do poradni leczenia niepłodności żeby zrobili dobrą diagnostykę i poprowadzili ciążę w takim przypadku jak Twój. Może acard pomoże a może to jednak genetyka i nie da rady. Tak czy inaczej trzymam kciuki :) Oby do 4 razy sztuka.
 
reklama
Mam taka nadzieję ze się uda staramy się juz 3 lata o dzidzie 😍 ogólnie mówiąc jeszcze nigdy tak daleko nie doszłam , jutro mam wizytę kontrolną więc może już się czegoś więcej dowiem bovtroche się denerwuje przed tą wizyta ... dziękuję bardzo za wasze odpowiedzi 😘
 
Do góry