reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Co do twardnienia to zaczęłam 35 tydz i tez co jakis czas na chwile twardnieje. I powoli pojawiaja sie krotkie skurcze. Co do aktywności to jestem jak na siebie aktywna spacery ok 1-2 km co 2-3 dni, jeżdżę autem jako kierowca ale powoli juz nie za wygodnie sie robi. I kilka razy dziennie spacer z moją suczka. Na szczescie mieszkamy teraz na 1 pietrze to jakos nam to sprawnie idzie 😀
 
reklama
Co do twardnienia to zaczęłam 35 tydz i tez co jakis czas na chwile twardnieje. I powoli pojawiaja sie krotkie skurcze. Co do aktywności to jestem jak na siebie aktywna spacery ok 1-2 km co 2-3 dni, jeżdżę autem jako kierowca ale powoli juz nie za wygodnie sie robi. I kilka razy dziennie spacer z moją suczka. Na szczescie mieszkamy teraz na 1 pietrze to jakos nam to sprawnie idzie 😀
To super. Na kiedy termin?
 
Dziewczyny co pakujecie dla dzidzi na wyjscie? Bierzecie jakiś kombinezon czy tylko kocyk? Ja już sama nie wiem co zabrać bo w sumie we wrześniu może być ciepło ale niekoniecznie...
 
Dziewczyny co pakujecie dla dzidzi na wyjscie? Bierzecie jakiś kombinezon czy tylko kocyk? Ja już sama nie wiem co zabrać bo w sumie we wrześniu może być ciepło ale niekoniecznie...
Ja biorę kocyk, najwyżej jak będzie mega zimno to powiem mężowi żeby wziął w razie czego jeszcze jeden, zreszta to tylko chwila ze szpitala do samochodu 😊
 
Dziewczyny co pakujecie dla dzidzi na wyjscie? Bierzecie jakiś kombinezon czy tylko kocyk? Ja już sama nie wiem co zabrać bo w sumie we wrześniu może być ciepło ale niekoniecznie...
Rozmawiałam z siostra i mowila ze kombinezon to przesada ze az tak zimno nie powinno być. Ze wystarczy kocyk. Wstępnie naszykowalam kocyk i otulacz. I chce ubrac w body na dlugi rekaw spioszki i na to pajacyk. Kombinezon mam dosc gruby bardziej na zime i w rozmiarze 62 😀 to mi mloda by zginęła w tym kombinezonie
 
Rozmawiałam z siostra i mowila ze kombinezon to przesada ze az tak zimno nie powinno być. Ze wystarczy kocyk. Wstępnie naszykowalam kocyk i otulacz. I chce ubrac w body na dlugi rekaw spioszki i na to pajacyk. Kombinezon mam dosc gruby bardziej na zime i w rozmiarze 62 😀 to mi mloda by zginęła w tym kombinezonie
ja też mam wlasnie taki gruby kombinezon jak na zimę. Wpakowalam tak jak wy kocyk i otulacz też. Mam nadzieję że będzie jednak w miarę ciepło we wrześniu.
 
reklama
Do góry