reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie z ruchami jest jak wcześniej tyle że takie gramolenie bardziej niż kopniaki jak wcześniej ale też mi położna mówiła że tak właśnie będzie. Powiem wam że męczy to że można tak mało zrobić w domu już, wszyscy mi mówią że jak już urodzę to nowa moc we mnie wstąpi, ale póki co się poddaje i czekam na tą nasza Tosie ❤️
 
U mnie równo 36 tyg i od około tygodnia częściej chodzę siku niż zawsze w dzień co godzinę nawed mniej w nocy niecałe dwie i wytrzymać nie mogę do tego bolą plecy tylek noga do kolana raz jedna raz druga przewrócić się ledwo mogę bo nagle kujący bol muszę usiąść zarzucać dziwnie nogę jęknąć z bólu i tak co pół godziny noce nieprzespane byłam dziś u położnej dotykała brzuch i mówi że dużo luzu między piersiava brzuchem jakby się obniżył jak wspomniałam o częstym sikaniu to mówi że mogę wcześniej urodzić a u was położna dotyka brzucha ?
 
U mnie równo 36 tyg i od około tygodnia częściej chodzę siku niż zawsze w dzień co godzinę nawed mniej w nocy niecałe dwie i wytrzymać nie mogę do tego bolą plecy tylek noga do kolana raz jedna raz druga przewrócić się ledwo mogę bo nagle kujący bol muszę usiąść zarzucać dziwnie nogę jęknąć z bólu i tak co pół godziny noce nieprzespane byłam dziś u położnej dotykała brzuch i mówi że dużo luzu między piersiava brzuchem jakby się obniżył jak wspomniałam o częstym sikaniu to mówi że mogę wcześniej urodzić a u was położna dotyka brzucha ?
Ja tez co chwile latam siku, wszystko boli. Ale powiem Ci ze na tym etapie to już chyba normalka. Im bliżej końca tym bedzie gorzej 😀
 
Hej. Czy któraś z was się orientuje czy na izbę przyjęć mogę zabrać odrazu fotelik? Mam problem ponieważ nie będzie miał mi kto podrzucić fotelika do szpitala w dniu wypisu.... Bardzo mnie to martwi...
 
reklama
Do góry