reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

I jestem w szpitalu wczoraj były momenty że przez prawie 2 godz mały wogole się nie ruszał dziś rano mały nadal słabo się ruszał zawsze kopał wywijał . Do tego ciemny mocz jakby czerwony więc przyjechałam do szpitala zrobili ktg nie było źle ale coś tam delikatnie im niepasowany i powiedzieli że moja decyzja czy zostaje i zostałam na obserwacji zrobią badania usg niebede się martwić w domu
Dawaj znać jak sytuacja, trzymajcie się!
 
reklama
A są tu dziewczyny które biorą luteinę dopochwowo ? Bo byłam dziś u ginekologa i powiedział że luteinę bierze się do 37 tyg ciazy ale abym wybrała juz do końca opakowanie, a według dzisiejszego usg mam 37+2 ( ciaza tydzień starsza niz ostatnio) wiec tak trochę nie wiem co robić? Dziewczyny które biorą luteinę do którego tyg. Ciąży ginekolog każde Wam brać luteinę?
 
A są tu dziewczyny które biorą luteinę dopochwowo ? Bo byłam dziś u ginekologa i powiedział że luteinę bierze się do 37 tyg ciazy ale abym wybrała juz do końca opakowanie, a według dzisiejszego usg mam 37+2 ( ciaza tydzień starsza niz ostatnio) wiec tak trochę nie wiem co robić? Dziewczyny które biorą luteinę do którego tyg. Ciąży ginekolog każde Wam brać luteinę?
Ja brałam przez skracajaca się szyjkę. Moja ginekolog odstawiła mi luteinę na ostatniej wizycie to było 35+2
 
I jak się czujesz? Nie masz żadnych skurczy? Ja myślę że jeszcze z tydzień pobiorę i przestanę
Na początku się bałam ze niewiadomo co się stanie.. ale z drugiej strony organizm musi zacząć się przygotowywać do porodu, żebyśmy mogły urodzić. Wczoraj mnie trochę wieczorem męczyły jakieś bóle, ale rano miałam KTG i żadnych skurczy nie było 😀 zreszta to już ten tydzień ze te skurcze i bóle będą się pojawiać wszystko ćwiczy
 
Na początku się bałam ze niewiadomo co się stanie.. ale z drugiej strony organizm musi zacząć się przygotowywać do porodu, żebyśmy mogły urodzić. Wczoraj mnie trochę wieczorem męczyły jakieś bóle, ale rano miałam KTG i żadnych skurczy nie było 😀 zreszta to już ten tydzień ze te skurcze i bóle będą się pojawiać wszystko ćwiczy
No ja właśnie się boję odstawienia luteiny, bo mlody nie jest w dalszym ciągu obrocony, jednak zyje nadzieja, że się odwróci i urodze naturalnie. Ma jeszcze około 2 tyg. No a jak przestanę brać luteinę to może to nastąpić szybciej i może nie zdarzyć się obrócić 😟
 
reklama
Do góry