reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To chyba lepiej że bd pod kontrolą lekarzy jak poród się zacznie niż jakby coś się miało stać bardziej bym się bała być w domu
Niby tak , ciśnienie już się unormowało, a do szpitala mam może z 10 minut jazdy.
Mówił mi lekarz, że można w szpitalu sprawdzić przeplywy i ewentualnie indukowac poród
 
Dziewczyny mam glupie pytanie... czy to sa skurcze przepowiadające? Czasami czuje twardy brzuch tak jakby mialo mi go rozsadzic tzn.jakby maly az tak sie wypychał i taki dyskomfort jakby pod zebrami🤔 i nie wiem czy to wlasnie maly czy to wzdecia 😣
 
Dziewczyny mam glupie pytanie... czy to sa skurcze przepowiadające? Czasami czuje twardy brzuch tak jakby mialo mi go rozsadzic tzn.jakby maly az tak sie wypychał i taki dyskomfort jakby pod zebrami🤔 i nie wiem czy to wlasnie maly czy to wzdecia 😣
Wczoraj
Dziewczyny mam glupie pytanie... czy to sa skurcze przepowiadające? Czasami czuje twardy brzuch tak jakby mialo mi go rozsadzic tzn.jakby maly az tak sie wypychał i taki dyskomfort jakby pod zebrami🤔 i nie wiem czy to wlasnie maly czy to wzdecia 😣
Hej wczoraj też się wahałam żeby zadać to pytanie bo mam tak jak Ty ale gdzieś przeczytałam zze to główka uciska, wstawia, ustawia się w kanale rodnym że za niedługo powinien być poród. Ja jak się będzie powtarzać dzwonię do położnej bo dopiero 3 noc taka mam
 
Dziewczyny mam glupie pytanie... czy to sa skurcze przepowiadające? Czasami czuje twardy brzuch tak jakby mialo mi go rozsadzic tzn.jakby maly az tak sie wypychał i taki dyskomfort jakby pod zebrami🤔 i nie wiem czy to wlasnie maly czy to wzdecia 😣
Ja się z tym męczyłam wczoraj cały dzień prawie, brzuch twardy jak skala zmiana pozycji nic nie dawało rady.. aż w końcu wzięłam no spe bo nie mogłam oddychać.
 
reklama
Dziewczyny mam glupie pytanie... czy to sa skurcze przepowiadające? Czasami czuje twardy brzuch tak jakby mialo mi go rozsadzic tzn.jakby maly az tak sie wypychał i taki dyskomfort jakby pod zebrami🤔 i nie wiem czy to wlasnie maly czy to wzdecia 😣
To nie masz tak od początku, od kiedy mówisz o twardym brzuchu? Ja tak mam od 20tc mniej więcej, teraz jak ciąża u schyłku to częściej i intensywniej. To skurcze Braxtona-Hicksa, x razy już wspominane w tym wątku. Najczęściej występują, jak ma się pełen pęcherz, albo wzdęcia, ale też po wysiłku, jak się nagle wstanie z łóżka np i tym podobne. Są niegroźne i normalne.
 
Do góry