reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znam to uczucie bo też tak działałam [emoji8]

Wlasnie z nia rozmawiałam bo mi leki do dziś rozpisała tylko i nie wiedziałam co dalej. W ogóle kazała mi jeszcze cała ampulle Ovitrelle co 2 dzień brać [emoji848]

Trzymam bardzo kciuki za tą Twoja stymulacje [emoji3590] i żeby w kncu się udało! Daj znać po wizycie.

A co do pogody :to chyba na całym Pomorzu taka jest [emoji85] ja się rozbudzić do tej pory nie mogę a mam wolne bo w UK Bank Holiday. Do kiedy zostajesz w PL?
Tak zaglądam zobaczyć czy betę zrobiłaś! Jak na swoją czekam 🤣🤣🤣trzymam kciukasy.
 
Jeszcze masz Ovitrelle? Boziu to ty betę chyba dopiero przed porodem zrobisz 😂😂😂
Po punkcji od razu chcę wracać do męża, bo tutaj nikt nic nie wie o moim leczeniu więc muszę cały czas "zakładać" uśmiech i trzymać fason. A w domu to już mogę ryczeć, stękać, jęczeć bo u siebie i mąż trochę mnie pożałuje 😉
Tylko jeszcze nie wiem kiedy ta punkcja będzie.
A jak twoje plecy? Jak się ogólnie czujesz? Mam nadzieję, że kropek już kopie albo chociaż gryzie 😉✊😘
Wielkie kciuki za jajca ❤️.
 
Nie mam już tych zarodków, zaczynam kolejną 5 procedurę od nowa.
A ty tym razem jesteś na dobrej drodze do upragnionego szczęścia więc głowa do góry 🙂
W takim razie ✊✊ na pewno tym razem będzie dużo lepiej!
Nikt tu nikogo nie ocenia :-) przynajmniej staramy się tego nie robić. Każda z nas czuła się zagubiona podczas pierwszych procedur, transferów etc. Po to są dziewczyny tutaj :-) mają dużą wiedzę. Ogółem nie zawsze się zgadzamy we wszystkim bo mamy różne poglądy. Jednak wiele starych wyjadaczek jak ja duzo jest w stanie wyjaśnić lepiej czasem niż lekarz. Bo oni nie maja czasu albo znieczulica już ich dopadła. Ja mniej zaglądam bo ciężko ogarnąć dzien, ake pytaj :-) napewno ktoś odpowie. Tu powstała taka fajna społeczność :-)
No wiem wiem rozumiem. Dlatego pytam bo wiem że zawsze znajdzie się kilka dobry dusz które udzielą odpowiedzi ❤️
Ja również trzymam kciuki ✊✊
 
Jak.podchodzicie do nospy? Brać nie brać Jak czujecie pobolewanie ,pamiętam że poprzednio tj. Prawie 5 lat temu,brałam na potęgę w ciąży również, obecny lekarx powściągliwa,relanium nie,nospa nie ma potrzeby...
Ja po transferze miałam zalecenie brać 3x1 do bety a potem 2x1 do drugiego tc
 
Siedzę przed gabinetem gina i czytam moje wyniki... Wychodzi na to, że do zamrożenia poszły 4BA, 3BB, 3BB...to chyba słabe nie?....
Image.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Siedzę przed gabinetem gina i czytam moje wyniki... Wychodzi na to, że do zapłodnienia poszły 4BA, 3BB, 3BB...to chyba słabe nie?....Zobacz załącznik 1310746
Do zapłodnienia poszło 6 komórek i wszystkie ładnie się rozwijały do 3 doby.. Stadium blastocysty osiągnęły z tych zarodków 4, jedna bardzo dobra jakość, dwie dobro-srednie i jedna slabsza wczesna blastocysta. Ale to morfologia tylko bo każda z nich ma szansę dać ciążę
 
Do góry