reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Taka próbkę można samemu pobrac ? Mi ginekolog miał pobrac przy następnej wizycie ale to już bd 38 tydz więc zrobiłam szybciej ogólnie wszystkim moim znajomym pobierał ginekolog obojętnie do jakiego chodziły
Tak można samemu pobrać w domu. Tak mi powiedziano w labolatorum, ale próbki bardzo ciężko dostać w aptece i najlepiej pytać w labolatorium czy takie maja
 
Dziewczyny co na zaparcia w ostatnich tygodniach ciąży?
Ja brałam doraźnie czopki ewaqu, ale ostatnio miałam normalnie codziennie problem. Kupiłam sobie paczkę suszonych śliwek i moreli i działają cuda 😀 tylko nie przesadź bo ja z desperacji najadłam się na początku i potem miałam okropne wzdęcia. Wiec dwie morelki i śliwki z rana i powinno pomoc
 
Mam termin na sobotę. Jutro ostatnia wizyta u lekarza .stresik jest czy już do szpitala na wywołanie. Wolę w domu być i czekać na rozwój....
 
Ostatnia edycja:
A ja od 2 w nocy dzisiaj jestem nie do życia 38+1 miałam się nie żalić ale może ulży kapkę, miałam takie twrdnienia brzusia ze szok, tak jeszcze nie było, bol przy przekręcaniu sie w łóżku chodzi o krocze, do łazienki co 20 min, a od rana to już chyba z niewyspania takie osłabienie ze brak chęci na cokolwiek szczerze bym już chciała moja malutka mieć tutaj. Ale ruchy czuje normalnie jak zawsze pozatym nic innego się nie dzieje więc póki co nadal czekam
 
A ja od 2 w nocy dzisiaj jestem nie do życia 38+1 miałam się nie żalić ale może ulży kapkę, miałam takie twrdnienia brzusia ze szok, tak jeszcze nie było, bol przy przekręcaniu sie w łóżku chodzi o krocze, do łazienki co 20 min, a od rana to już chyba z niewyspania takie osłabienie ze brak chęci na cokolwiek szczerze bym już chciała moja malutka mieć tutaj. Ale ruchy czuje normalnie jak zawsze pozatym nic innego się nie dzieje więc póki co nadal czekam
A Wy jak się czujecie dziewczyny
 
A Wy jak się czujecie dziewczyny
Ja też mam bol krocza najgorzej w nocy . Ciężko już wybrać jakąś pozycję. Wiercę się z jednego na drugi bok....

Prawie cały dzień leżę nie mam siły już....
Jutro mam ostatnia wizytę u lekarza I zobaczymy czy już do szpitala....aby nie wolę być w domu....
Termin na sobotę
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam bol krocza najgorzej w nocy . Ciężko już wybrać jakąś pozycję. Wiercę się z jednego na drugi bok....

Prawie cały dzień leżę nie mam siły już....
Jutro mam ostatnia wizytę u lekarza I zobaczymy czy już do szpitala....aby nie wolę być w domu....
Termin na sobotę
Tez nie potrafię się już ułożyć .. mały się wierci niesamowicie tak ze ciagle mi niewygodnie. Mogłoby się już zacząć … 🙄

Nie wiem jak u Was ale u mnie za oknem „bajeczna” jesienna aura 😒😄
 
reklama
Do góry