reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Umówiłam wizytę na poniedziałek to będzie 21dpt pewnie zobaczę tylko pęcherzyk ale wolę się upewnić czy jest we właściwym miejscu [emoji16] Dziewczyny do którego dpt sprawdzałyscie betę bo ja najchętniej bym co dwa dni robiła badanie powstrzymują mnie tylko siniaki w łokciach od tych badań i resztki zdrowego rozsądku [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
Ja zrobiłam tylko 3x
 
Umówiłam wizytę na poniedziałek to będzie 21dpt pewnie zobaczę tylko pęcherzyk ale wolę się upewnić czy jest we właściwym miejscu [emoji16] Dziewczyny do którego dpt sprawdzałyscie betę bo ja najchętniej bym co dwa dni robiła badanie powstrzymują mnie tylko siniaki w łokciach od tych badań i resztki zdrowego rozsądku [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
Ja s klinice miałam 5 weryfikacji, w 3,7,10,17 i 24 dpt.
 
Ja zrobiłam 8dpt było 198, 12dpt było 1790 i lekarz powiedział, że już nie ma sensu powtarzać, ale że zaczęłam krwawić 17dpt to powtórzyłam 19dpt ostatni raz i to był już ostatni raz :)
Umówiłam wizytę na poniedziałek to będzie 21dpt pewnie zobaczę tylko pęcherzyk ale wolę się upewnić czy jest we właściwym miejscu [emoji16] Dziewczyny do którego dpt sprawdzałyscie betę bo ja najchętniej bym co dwa dni robiła badanie powstrzymują mnie tylko siniaki w łokciach od tych badań i resztki zdrowego rozsądku [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
 
reklama
Do góry